Polska Hokej Liga

Legenda

M
Liczba rozegranych meczów
Pkt
Liczba zdobytych punktów
BZ
Bramki zdobyte
BS
Bramki stracone

Runda 01 Kolejka 01

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
1 2016-09-03 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 14:1 KS 1906 Cracovia (PLHK)
2 2016-09-03 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 7:0 PTH Kozice Poznań (PLHK)
3 2016-09-03 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 3:2 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)

Runda 01 Kolejka 02

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
4 2016-09-04 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 11:1 KS 1906 Cracovia (PLHK)
5 2016-09-04 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 11:0 PTH Kozice Poznań (PLHK)
6 2016-09-04 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 4:2 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)

Runda 01 Kolejka 03

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
7 2016-09-10 PTH Kozice Poznań (PLHK) 2:12 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
8 2016-09-10 KS 1906 Cracovia (PLHK) 1:6 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
9 2016-09-10 TMH Polonia Bytom (PLHK) 6:1 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

Runda 01 Kolejka 04

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10 2016-09-11 PTH Kozice Poznań (PLHK) 1:10 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
11 2016-09-11 KS 1906 Cracovia (PLHK) 0:10 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
12 2016-09-11 TMH Polonia Bytom (PLHK) 5:3 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

Runda 01 Kolejka 05

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13 2016-09-17 KS 1906 Cracovia (PLHK) 2:4 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
14 2016-09-17 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 4:3 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
15 2016-09-17 20:30 TMH Polonia Bytom (PLHK) 9:4 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)

Runda 01 Kolejka 06

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16 2016-09-18 KS 1906 Cracovia (PLHK) 0:10 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
17 2016-09-18 TMH Polonia Bytom (PLHK) 9:1 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
18 2016-09-18 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 5:2 MUKS Naprzód Janów (PLHK)

Runda 01 Kolejka 07

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19 2016-09-24 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 4:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
20 2016-09-24 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 0:5 TMH Polonia Bytom (PLHK)
21 2016-09-24 PTH Kozice Poznań (PLHK) 4:2 KS 1906 Cracovia (PLHK)

Runda 01 Kolejka 08

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22 2016-09-25 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 3:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
23 2016-09-25 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 4:14 TMH Polonia Bytom (PLHK)
24 2016-09-25 PTH Kozice Poznań (PLHK) 2:1 k. KS 1906 Cracovia (PLHK)

Runda 01 Kolejka 09

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25 2016-10-01 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 1:6 TMH Polonia Bytom (PLHK)
26 2016-10-01 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 14:0 KS 1906 Cracovia (PLHK)
27 2016-10-01 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 4:3 d. PTH Kozice Poznań (PLHK)

Runda 01 Kolejka 10

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28 2016-10-02 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 3:7 TMH Polonia Bytom (PLHK)
29 2016-10-02 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 9:0 KS 1906 Cracovia (PLHK)
30 2016-10-02 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 7:0 PTH Kozice Poznań (PLHK)

Runda 01 Kolejka 11

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31 2016-10-08 TMH Polonia Bytom (PLHK) 18:0 PTH Kozice Poznań (PLHK)
32 2016-10-08 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 6:1 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
33 2016-10-08 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 1:2 k. SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)

Runda 01 Kolejka 12

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
34 2016-10-09 TMH Polonia Bytom (PLHK) 16:1 PTH Kozice Poznań (PLHK)
35 2016-10-09 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 7:0 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
36 2016-10-09 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 3:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)

Runda 01 Kolejka 13

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
37 2016-10-15 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 1:2 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
38 2016-10-15 PTH Kozice Poznań (PLHK) 0:8 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
39 2017-01-15 20:15 KS 1906 Cracovia (PLHK) 0:31 TMH Polonia Bytom (PLHK)

Runda 01 Kolejka 14

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
40 2016-10-16 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 1:3 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
41 2016-10-16 PTH Kozice Poznań (PLHK) 0:14 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
42 2017-01-17 KS 1906 Cracovia (PLHK) 0:26 TMH Polonia Bytom (PLHK)

Runda 02 Kolejka 15

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
43 2016-11-12 KS 1906 Cracovia (PLHK) 2:17 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
44 2016-11-12 PTH Kozice Poznań (PLHK) 1:9 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
45 2016-11-08 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 3:5 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)

Runda 02 Kolejka 16

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
46 2016-11-13 KS 1906 Cracovia (PLHK) 1:22 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
47 2016-11-13 PTH Kozice Poznań (PLHK) 0:8 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
48 2016-11-13 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2:3 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)

Runda 02 Kolejka 17

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
49 2016-11-19 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 11:0 PTH Kozice Poznań (PLHK)
50 2016-11-19 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 21:1 KS 1906 Cracovia (PLHK)
51 2016-11-19 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 0:3 TMH Polonia Bytom (PLHK)

Runda 02 Kolejka 18

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
52 2016-11-20 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 3:0 PTH Kozice Poznań (PLHK)
53 2016-11-20 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 12:0 KS 1906 Cracovia (PLHK)
54 2016-11-20 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 6:7 TMH Polonia Bytom (PLHK)

Runda 02 Kolejka 19

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
55 2016-11-26 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 15:0 KS 1906 Cracovia (PLHK)
56 2016-11-26 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 0:9 TMH Polonia Bytom (PLHK)
57 2016-11-26 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 1:2 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

Runda 02 Kolejka 20

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
58 2016-11-27 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 7:0 KS 1906 Cracovia (PLHK)
59 2016-11-27 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 5:0 TMH Polonia Bytom (PLHK)
60 2016-11-27 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2:3 k. GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

Runda 02 Kolejka 21

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
61 2016-12-03 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 2:5 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
62 2016-12-03 TMH Polonia Bytom (PLHK) 0:5 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
63 2016-12-03 KS 1906 Cracovia (PLHK) 3:2 PTH Kozice Poznań (PLHK)

Runda 02 Kolejka 22

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
64 2016-12-04 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 2:6 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
65 2016-12-04 TMH Polonia Bytom (PLHK) 0:5 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
66 2016-12-04 KS 1906 Cracovia (PLHK) 3:4 k. PTH Kozice Poznań (PLHK)

Runda 02 Kolejka 23

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
67 2016-12-10 TMH Polonia Bytom (PLHK) 9:0 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
68 2016-12-10 KS 1906 Cracovia (PLHK) 0:7 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
69 2016-12-10 PTH Kozice Poznań (PLHK) 1:5 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)

Runda 02 Kolejka 24

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
70 2016-12-11 TMH Polonia Bytom (PLHK) 3:2 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
71 2016-12-11 KS 1906 Cracovia (PLHK) 0:7 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
72 2016-12-11 PTH Kozice Poznań (PLHK) 5:0 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)

Runda 02 Kolejka 25

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
73 2017-01-21 PTH Kozice Poznań (PLHK) 0:26 TMH Polonia Bytom (PLHK)
74 2017-01-21 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2:13 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
75 2017-01-21 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 3:4 MUKS Naprzód Janów (PLHK)

Runda 02 Kolejka 26

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
76 2017-01-22 PTH Kozice Poznań (PLHK) 0:26 TMH Polonia Bytom (PLHK)
77 2017-01-22 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 3:5 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
78 2017-01-22 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 0:5 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

Runda 02 Kolejka 27

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
79 2017-01-28 12:20 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 5:2 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
80 2017-01-28 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 13:1 PTH Kozice Poznań (PLHK)
81 2017-01-28 20:00 TMH Polonia Bytom (PLHK) 5:0 KS 1906 Cracovia (PLHK)

Runda 02 Kolejka 28

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
82 2017-01-29 13:30 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 0:4 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
83 2017-01-29 11:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 13:4 PTH Kozice Poznań (PLHK)
84 2017-01-29 20:15 TMH Polonia Bytom (PLHK) 5:0 KS 1906 Cracovia (PLHK)

Runda 03 I faza play-off - ćwierćfinały

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
85 2017-02-04 KS 1906 Cracovia (PLHK) 0:5 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
86 2017-02-18 17:30 PTH Kozice Poznań (PLHK) 0:12 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
87 2017-02-04 14:00 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 4:5 d. SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)

Runda 03 I faza play-off - ćwierćfinały (mecze rewanżowe)

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
88 2017-02-18 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 5:0 KS 1906 Cracovia (PLHK)
89 2017-02-19 11:30 PTH Kozice Poznań (PLHK) 1:10 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
90 2017-02-18 12:30 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 4:2 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)

Runda 04 II faza play-off - półfinały (do dwóch zwycięstw)

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
91 2017-02-25 12:00 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 1:11 TMH Polonia Bytom (PLHK)
92 2017-02-25 19:00 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 1:2 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
93 2017-03-04 18:00 TMH Polonia Bytom (PLHK) 7:0 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
94 2017-03-04 18:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 5:2 MUKS Naprzód Janów (PLHK)

Runda 04 III faza play-off (finały - do dwóch zwycięstw)

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
95 2017-03-11 19:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2:5 TMH Polonia Bytom (PLHK)
96 2017-03-18 20:00 TMH Polonia Bytom (PLHK) 9:0 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

Runda 04 III faza play-off (mecze o brąz - do dwóch zwycięstw)

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
97 2017-03-11 18:30 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 3:2 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
98 2017-03-18 19:00 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 1:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
1.7