# Zespół M Pkt BZ BS
1. GKS Tychy 36 83 151 91
2. JKH GKS Jastrzębie 36 81 152 80
3. KH Energa Toruń 36 69 127 80
4. GKS Katowice 36 63 109 77
5. Re-Plast Unia Oświęcim 36 62 105 94
6. Comarch Cracovia 36 59 128 100
7. Tauron Podhale Nowy Targ 36 57 102 89
8. Ciarko STS Sanok 36 38 74 114
9. Zagłębie Sosnowiec 36 22 88 160
10. GKH Stoczniowiec Gdańsk 36 6 40 191

RUNDA 1 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
1 11.09.2020 18:00 Ciarko STS Sanok GKS Tychy 2:3
2 11.09.2020 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim GKH Stoczniowiec Gdańsk 6:1
3 11.09.2020 19:00 JKH GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 7:2
4 11.09.2020 18:30 KH Energa Toruń GKS Katowice 3:2
5 11.09.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ Comarch Cracovia 3:2 k.

RUNDA 1 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
6 13.09.2020 17:00 Ciarko STS Sanok Comarch Cracovia 3:2 k.
7 13.09.2020 17:00 KH Energa Toruń Tauron Podhale Nowy Targ 4:0
8 13.09.2020 17:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 2:3 d.
9 13.09.2020 17:00 GKH Stoczniowiec Gdańsk JKH GKS Jastrzębie 1:2
10 13.09.2020 17:00 GKS Tychy Re-Plast Unia Oświęcim 3:2

RUNDA 1 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
11 18.09.2020 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim Ciarko STS Sanok 3:0
12 18.09.2020 18:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy 7:3
13 18.09.2020 18:30 GKH Stoczniowiec Gdańsk GKS Katowice 2:4
14 18.09.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ Zagłębie Sosnowiec 2:1 k.
15 18.09.2020 18:30 Comarch Cracovia KH Energa Toruń 0:5

RUNDA 1 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
16 20.09.2020 18:00 Ciarko STS Sanok KH Energa Toruń 1:4
17 20.09.2020 17:00 GKH Stoczniowiec Gdańsk Tauron Podhale Nowy Targ 2:6
18 20.09.2020 17:00 Zagłębie Sosnowiec Comarch Cracovia 2:5
19 20.09.2020 17:00 GKS Tychy GKS Katowice 5:2
20 20.09.2020 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie 3:1

RUNDA 1 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
21 25.09.2020 18:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko STS Sanok 4:2
22 25.09.2020 19:30 GKS Katowice Re-Plast Unia Oświęcim 2:1 d.
23 25.09.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ GKS Tychy 4:5
24 25.09.2020 18:30 Comarch Cracovia GKH Stoczniowiec Gdańsk 5:0
25 25.09.2020 18:30 KH Energa Toruń Zagłębie Sosnowiec 1:0

RUNDA 1 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
26 27.09.2020 18:00 Ciarko STS Sanok Zagłębie Sosnowiec 1:0
27 27.09.2020 17:00 GKH Stoczniowiec Gdańsk KH Energa Toruń 2:3
28 27.09.2020 17:00 GKS Tychy Comarch Cracovia 4:3
29 27.09.2020 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim Tauron Podhale Nowy Targ 4:3
30 27.09.2020 17:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Katowice 3:1

RUNDA 1 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
31 02.10.2020 18:30 GKS Katowice Ciarko STS Sanok 2:0
32 02.10.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ JKH GKS Jastrzębie 3:2
33 02.10.2020 18:30 Comarch Cracovia Re-Plast Unia Oświęcim 5:4 d.
34 02.10.2020 18:30 KH Energa Toruń GKS Tychy 2:3
35 02.10.2020 19:00 Zagłębie Sosnowiec GKH Stoczniowiec Gdańsk 8:5

RUNDA 1 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
36 04.10.2020 18:00 Ciarko STS Sanok GKH Stoczniowiec Gdańsk 3:1
37 04.10.2020 17:00 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 7:2
38 27.10.2020 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim KH Energa Toruń 2:1
39 27.10.2020 18:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia 6:1
40 10.11.2020 18:00 GKS Katowice Tauron Podhale Nowy Targ 2:0

RUNDA 1 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
41 09.10.2020 18:00 Ciarko STS Sanok Tauron Podhale Nowy Targ 2:4
42 09.10.2020 18:00 Comarch Cracovia GKS Katowice 1:5
43 09.10.2020 18:30 KH Energa Toruń JKH GKS Jastrzębie 2:3
44 09.10.2020 19:00 Zagłębie Sosnowiec Re-Plast Unia Oświęcim 1:5
45 09.10.2020 18:30 GKH Stoczniowiec Gdańsk GKS Tychy 0:7

RUNDA 2 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
46 11.10.2020 17:00 GKS Tychy Ciarko STS Sanok 3:2
47 11.10.2020 17:00 GKH Stoczniowiec Gdańsk Re-Plast Unia Oświęcim 0:6
48 11.10.2020 17:00 Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie 1:6
49 18.11.2020 18:30 GKS Katowice KH Energa Toruń 0:1
50 11.10.2020 18:30 Comarch Cracovia Tauron Podhale Nowy Targ 1:0

RUNDA 2 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
51 10.11.2020 18:00 JKH GKS Jastrzębie GKH Stoczniowiec Gdańsk 6:0
52 16.10.2020 18:30 Comarch Cracovia Ciarko STS Sanok 1:3
53 08.12.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ KH Energa Toruń 4:3
54 28.10.2020 18:30 GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 5:2
55 16.10.2020 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim GKS Tychy 2:3 k.

RUNDA 2 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
56 18.10.2020 18:00 Ciarko STS Sanok Re-Plast Unia Oświęcim 3:4
57 18.10.2020 17:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy 0:1
58 30.11.2020 18:30 GKS Katowice GKH Stoczniowiec Gdańsk 6:0
59 18.10.2020 17:00 Zagłębie Sosnowiec Tauron Podhale Nowy Targ 3:5
60 01.12.2020 18:30 KH Energa Toruń Comarch Cracovia 5:3

RUNDA 2 13 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
61 27.10.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ GKH Stoczniowiec Gdańsk 5:1
62 23.10.2020 18:00 JKH GKS Jastrzębie Re-Plast Unia Oświęcim 8:10
63 23.10.2020 18:30 KH Energa Toruń Ciarko STS Sanok 5:1
64 23.10.2020 18:30 Comarch Cracovia Zagłębie Sosnowiec 6:0
65 23.10.2020 18:30 GKS Katowice GKS Tychy 4:1

RUNDA 2 14 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
66 25.10.2020 18:00 Ciarko STS Sanok JKH GKS Jastrzębie 1:6
67 25.10.2020 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim GKS Katowice 3:4 k.
68 25.10.2020 17:00 GKS Tychy Tauron Podhale Nowy Targ 4:2
69 25.10.2020 17:00 GKH Stoczniowiec Gdańsk Comarch Cracovia 0:8
70 25.10.2020 17:00 Zagłębie Sosnowiec KH Energa Toruń 3:5

RUNDA 2 15 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
71 30.10.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ Re-Plast Unia Oświęcim 4:2
72 30.10.2020 18:30 KH Energa Toruń GKH Stoczniowiec Gdańsk 6:0
73 30.10.2020 19:00 Comarch Cracovia GKS Tychy 2:4
74 30.10.2020 19:00 GKS Katowice JKH GKS Jastrzębie 2:5
75 30.10.2020 19:00 Zagłębie Sosnowiec Ciarko STS Sanok 1:2

RUNDA 2 16 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
76 13.11.2020 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim Comarch Cracovia 4:5
77 13.11.2020 18:00 Ciarko STS Sanok GKS Katowice 0:5
78 13.11.2020 18:00 JKH GKS Jastrzębie Tauron Podhale Nowy Targ 7:1
79 13.11.2020 18:00 GKS Tychy KH Energa Toruń 4:1
80 13.11.2020 18:30 GKH Stoczniowiec Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 3:0

RUNDA 2 17 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
81 15.11.2020 17:00 GKH Stoczniowiec Gdańsk Ciarko STS Sanok 2:4
82 15.11.2020 17:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 5:8
83 15.11.2020 17:00 KH Energa Toruń Re-Plast Unia Oświęcim 4:0
84 15.11.2020 18:30 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie 2:3
85 15.11.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ GKS Katowice 4:2

RUNDA 2 18 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
86 20.11.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ Ciarko STS Sanok 4:2
87 20.11.2020 18:00 JKH GKS Jastrzębie KH Energa Toruń 6:5
88 20.11.2020 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim Zagłębie Sosnowiec 3:2
89 20.11.2020 18:30 GKS Katowice Comarch Cracovia 3:4
90 20.11.2020 18:00 GKS Tychy GKH Stoczniowiec Gdańsk 8:0

RUNDA 3 19 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
91 22.11.2020 18:00 Ciarko STS Sanok GKS Tychy 3:1
92 22.11.2020 17:00 GKH Stoczniowiec Gdańsk Re-Plast Unia Oświęcim 4:2
93 22.11.2020 17:00 JKH GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 4:2
94 22.11.2020 17:00 GKS Katowice KH Energa Toruń 3:2 d.
95 22.11.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ Comarch Cracovia 2:1 d.

RUNDA 3 20 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
96 27.11.2020 18:00 Ciarko STS Sanok Comarch Cracovia 2:4
97 02.02.2021 18:30 KH Energa Toruń Tauron Podhale Nowy Targ 4:0
98 27.11.2020 19:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 2:7
99 27.11.2020 18:30 GKH Stoczniowiec Gdańsk JKH GKS Jastrzębie 1:5
100 27.11.2020 18:00 GKS Tychy Re-Plast Unia Oświęcim 5:4 k.

RUNDA 3 21 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
101 29.11.2020 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim Ciarko STS Sanok 4:0
102 29.11.2020 18:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie 2:7
103 29.11.2020 17:00 GKS Katowice GKH Stoczniowiec Gdańsk 2:1
104 29.11.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ Zagłębie Sosnowiec 5:0
105 29.11.2020 18:30 Comarch Cracovia KH Energa Toruń 4:2

RUNDA 3 22 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
106 04.12.2020 18:00 Ciarko STS Sanok KH Energa Toruń 2:4
107 04.12.2020 18:30 GKH Stoczniowiec Gdańsk Tauron Podhale Nowy Targ 1:13
108 04.12.2020 19:00 Zagłębie Sosnowiec Comarch Cracovia 2:5
109 04.12.2020 18:00 GKS Tychy GKS Katowice 3:4 d.
110 04.12.2020 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie 0:3

RUNDA 3 23 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
111 06.12.2020 17:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko STS Sanok 6:2
112 06.12.2020 15:00 GKS Katowice Re-Plast Unia Oświęcim 0:1
113 06.12.2020 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ GKS Tychy 0:3
114 06.12.2020 19:00 Comarch Cracovia GKH Stoczniowiec Gdańsk 8:1
115 06.12.2020 17:00 KH Energa Toruń Zagłębie Sosnowiec 4:3 k.

RUNDA 3 24 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
116 11.12.2020 18:00 Ciarko STS Sanok Zagłębie Sosnowiec 6:2
117 11.12.2020 18:30 GKH Stoczniowiec Gdańsk KH Energa Toruń 0:6
118 11.12.2020 18:30 Comarch Cracovia GKS Tychy 4:5 k.
119 11.12.2020 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim Tauron Podhale Nowy Targ 2:3 d.
120 11.12.2020 18:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Katowice 1:2

RUNDA 3 25 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
121 05.01.2021 18:30 GKS Katowice Ciarko STS Sanok 6:1
122 05.01.2021 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ JKH GKS Jastrzębie 2:3
123 05.01.2021 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim Comarch Cracovia 3:5
124 05.01.2021 18:00 KH Energa Toruń GKS Tychy 6:3
125 06.01.2021 19:00 Zagłębie Sosnowiec GKH Stoczniowiec Gdańsk 5:2

RUNDA 3 26 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
126 08.01.2021 18:00 Ciarko STS Sanok GKH Stoczniowiec Gdańsk 2:1
127 08.01.2021 18:00 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 7:3
128 08.01.2021 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim KH Energa Toruń 3:2
129 08.01.2021 18:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia 2:1 d.
130 08.01.2021 18:30 GKS Katowice Tauron Podhale Nowy Targ 1:2

RUNDA 3 27 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
131 10.01.2021 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ Ciarko STS Sanok 1:3
132 10.01.2021 18:30 Comarch Cracovia GKS Katowice 2:5
133 10.01.2021 17:00 KH Energa Toruń JKH GKS Jastrzębie 4:1
134 10.01.2021 17:00 Zagłębie Sosnowiec Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
135 10.01.2021 17:00 GKH Stoczniowiec Gdańsk GKS Tychy 0:2

RUNDA 4 28 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
136 15.01.2021 18:00 GKS Tychy Ciarko STS Sanok 5:0
137 15.01.2021 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim GKH Stoczniowiec Gdańsk 3:1
138 15.01.2021 19:00 Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie 1:8
139 15.01.2021 18:30 KH Energa Toruń GKS Katowice 1:3
140 15.01.2021 18:30 Comarch Cracovia Tauron Podhale Nowy Targ 3:0

RUNDA 4 29 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
141 17.01.2021 18:30 Comarch Cracovia Ciarko STS Sanok 4:5 d.
142 17.01.2021 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ KH Energa Toruń 2:3 d.
143 17.01.2021 17:00 GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 5:0
144 17.01.2021 13:00 JKH GKS Jastrzębie GKH Stoczniowiec Gdańsk 4:2
145 17.01.2021 17:00 Re-Plast Unia Oświęcim GKS Tychy 3:2

RUNDA 4 30 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
146 22.01.2021 18:00 Ciarko STS Sanok Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
147 22.01.2021 18:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie 7:3
148 02.02.2021 18:30 GKH Stoczniowiec Gdańsk GKS Katowice 2:8
149 22.01.2021 19:00 Zagłębie Sosnowiec Tauron Podhale Nowy Targ 3:4
150 22.01.2021 18:30 KH Energa Toruń Comarch Cracovia 4:2

RUNDA 4 31 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
151 24.01.2021 17:00 KH Energa Toruń Ciarko STS Sanok 7:2
152 24.01.2021 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ GKH Stoczniowiec Gdańsk 6:1
153 24.01.2021 18:30 Comarch Cracovia Zagłębie Sosnowiec 8:1
154 24.01.2021 17:00 GKS Katowice GKS Tychy 1:3
155 24.01.2021 17:00 JKH GKS Jastrzębie Re-Plast Unia Oświęcim 4:0

RUNDA 4 32 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
156 29.01.2021 18:00 Ciarko STS Sanok JKH GKS Jastrzębie 2:3 k.
157 29.01.2021 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim GKS Katowice 1:2 k.
158 29.01.2021 18:00 GKS Tychy Tauron Podhale Nowy Targ 3:1
159 29.01.2021 18:30 GKH Stoczniowiec Gdańsk Comarch Cracovia 0:5
160 29.01.2021 19:00 Zagłębie Sosnowiec KH Energa Toruń 4:3 d.

RUNDA 4 33 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
161 31.01.2021 17:00 Zagłębie Sosnowiec Ciarko STS Sanok 4:2
162 31.01.2021 17:00 KH Energa Toruń GKH Stoczniowiec Gdańsk 3:1
163 31.01.2021 17:00 GKS Tychy Comarch Cracovia 5:1
164 31.01.2021 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ Re-Plast Unia Oświęcim 1:0 k.
165 31.01.2021 17:00 GKS Katowice JKH GKS Jastrzębie 2:4

RUNDA 4 34 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
166 05.02.2021 18:00 Ciarko STS Sanok GKS Katowice 1:2
167 26.01.2021 18:00 JKH GKS Jastrzębie Tauron Podhale Nowy Targ 3:2 d.
168 26.01.2021 18:30 Comarch Cracovia Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
169 05.02.2021 18:00 GKS Tychy KH Energa Toruń 4:3
170 05.02.2021 18:30 GKH Stoczniowiec Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 0:11

RUNDA 4 35 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
171 17.02.2021 18:00 GKH Stoczniowiec Gdańsk Ciarko STS Sanok 2:3
172 17.02.2021 18:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 6:5 d.
173 17.02.2021 18:00 KH Energa Toruń Re-Plast Unia Oświęcim 5:2
174 17.02.2021 18:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie 3:2
175 17.02.2021 18:00 Tauron Podhale Nowy Targ GKS Katowice 3:1

RUNDA 4 36 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
176 19.02.2021 18:00 Ciarko STS Sanok Tauron Podhale Nowy Targ 5:2
177 19.02.2021 18:00 GKS Katowice Comarch Cracovia 1:10
178 19.02.2021 18:00 JKH GKS Jastrzębie KH Energa Toruń 7:4
179 19.02.2021 18:00 Re-Plast Unia Oświęcim Zagłębie Sosnowiec 4:1
180 19.02.2021 18:00 GKS Tychy GKH Stoczniowiec Gdańsk 10:0