Polska Hokej Liga

Legenda

M
Liczba rozegranych meczów
Pkt
Liczba zdobytych punktów
BZ
Bramki zdobyte
BS
Bramki stracone

Runda 01 Kolejka 01

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
2 2016-09-11 17:00 GKS Tychy 13:2 SMS PZHL U20 Sosnowiec
3 2016-09-11 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 3:2 Tauron KH GKS Katowice
4 2016-09-11 18:00 JKH GKS Jastrzębie 5:2 MH Automatyka Gdańsk
5 2016-09-11 17:00 KS Unia Oświęcim 7:1 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
6 2016-09-11 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 5:4 d. PGE Orlik Opole

Runda 01 Kolejka 02

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
8 2016-09-13 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 1:3 TMH Tempish Polonia Bytom
9 2016-09-13 18:00 KS Unia Oświęcim 4:2 MH Automatyka Gdańsk
10 2016-09-13 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:1 Tauron KH GKS Katowice
11 2016-09-13 18:30 SMS PZHL U20 Sosnowiec 4:7 TatrySki Podhale Nowy Targ
12 2016-09-13 18:30 Comarch Cracovia 1:4 GKS Tychy

Runda 01 Kolejka 03

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14 2016-09-16 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4 Comarch Cracovia
15 2016-09-16 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:0 SMS PZHL U20 Sosnowiec
16 2016-09-16 18:00 KS Unia Oświęcim 2:0 Tauron KH GKS Katowice
17 2016-09-16 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 5:2 MH Automatyka Gdańsk
18 2016-09-16 18:30 PGE Orlik Opole 8:2 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Runda 01 Kolejka 04

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20 2016-09-23 18:30 PGE Orlik Opole 6:2 MH Automatyka Gdańsk
21 2016-10-18 18:30 Tauron KH GKS Katowice 0:2 TMH Tempish Polonia Bytom
22 2016-09-23 18:45 SMS PZHL U20 Sosnowiec 2:8 KS Unia Oświęcim
23 2016-09-23 18:30 Comarch Cracovia 4:2 JKH GKS Jastrzębie
24 2016-09-23 18:00 GKS Tychy 2:3 d. TatrySki Podhale Nowy Targ

Runda 01 Kolejka 05

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30 2016-09-25 15:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 4:3 MH Automatyka Gdańsk
28 2016-09-25 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 4:1 SMS PZHL U20 Sosnowiec
26 2016-09-25 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:9 GKS Tychy
29 2016-09-25 17:00 PGE Orlik Opole 4:2 Tauron KH GKS Katowice
27 2016-09-25 17:00 KS Unia Oświęcim 2:5 Comarch Cracovia

Runda 01 Kolejka 06

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
35 2016-09-27 18:00 GKS Tychy 9:1 KS Unia Oświęcim
36 2016-09-27 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 1:2 d. JKH GKS Jastrzębie
32 2016-09-27 18:30 Tauron KH GKS Katowice 5:2 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
34 2016-09-27 18:30 Comarch Cracovia 5:3 TMH Tempish Polonia Bytom
33 2016-09-27 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 0:10 PGE Orlik Opole

Runda 01 Kolejka 07

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
39 2016-09-30 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 1:2 d. GKS Tychy
38 2016-09-30 18:00 KS Unia Oświęcim 2:5 TatrySki Podhale Nowy Targ
42 2016-09-30 18:30 MH Automatyka Gdańsk 2:3 d. Tauron KH GKS Katowice
41 2016-09-30 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 7:2 SMS PZHL U20 Sosnowiec
40 2016-09-30 18:30 PGE Orlik Opole 3:5 Comarch Cracovia

Runda 01 Kolejka 08

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
44 2016-10-02 17:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 0:3 MH Automatyka Gdańsk
46 2016-10-02 17:00 GKS Tychy 3:0 PGE Orlik Opole
48 2016-10-02 18:00 JKH GKS Jastrzębie 0:1 d. KS Unia Oświęcim
47 2016-10-02 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2 TMH Tempish Polonia Bytom
45 2016-10-02 18:30 Comarch Cracovia 7:4 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Runda 01 Kolejka 09

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
50 2016-10-07 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 3:2 d. JKH GKS Jastrzębie
54 2016-10-07 18:30 Tauron KH GKS Katowice 4:1 SMS PZHL U20 Sosnowiec
53 2016-10-07 18:30 MH Automatyka Gdańsk 0:5 Comarch Cracovia
51 2016-10-07 18:30 PGE Orlik Opole 3:1 TatrySki Podhale Nowy Targ
52 2016-10-07 19:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 4:5 d. GKS Tychy

Runda 01 Kolejka 10

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
57 2016-10-09 17:00 GKS Tychy 5:0 MH Automatyka Gdańsk
60 2016-10-09 17:15 KS Unia Oświęcim 1:3 TMH Tempish Polonia Bytom
58 2016-10-09 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 7:1 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
59 2016-10-09 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:4 k. PGE Orlik Opole
56 2016-10-09 18:30 Comarch Cracovia 9:1 Tauron KH GKS Katowice

Runda 01 Kolejka 11

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
64 2016-10-11 18:30 MH Automatyka Gdańsk 5:7 TatrySki Podhale Nowy Targ
62 2016-10-11 18:30 PGE Orlik Opole 4:2 KS Unia Oświęcim
65 2016-10-11 18:30 Tauron KH GKS Katowice 2:4 GKS Tychy
66 2016-10-11 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 2:9 Comarch Cracovia
63 2016-10-12 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2:3 JKH GKS Jastrzębie

Runda 02 Kolejka 12

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
70 2016-10-13 18:30 MH Automatyka Gdańsk 4:3 JKH GKS Jastrzębie
72 2016-10-14 18:30 PGE Orlik Opole 1:2 TMH Tempish Polonia Bytom
69 2016-10-14 18:30 Tauron KH GKS Katowice 2:7 TatrySki Podhale Nowy Targ
71 2016-10-14 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 3:6 KS Unia Oświęcim
68 2016-10-14 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 3:5 GKS Tychy

Runda 02 Kolejka 13

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
75 2016-10-15 18:30 MH Automatyka Gdańsk 4:5 k. KS Unia Oświęcim
76 2016-10-16 17:00 Tauron KH GKS Katowice 1:3 JKH GKS Jastrzębie
78 2016-10-16 17:15 GKS Tychy 2:1 Comarch Cracovia
74 2016-10-16 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 5:4 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
77 2016-11-08 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 8:2 SMS PZHL U20 Sosnowiec

Runda 02 Kolejka 14

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
84 2016-10-21 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2:1 k. PGE Orlik Opole
80 2016-10-21 18:30 Comarch Cracovia 4:3 TatrySki Podhale Nowy Targ
82 2016-10-21 18:30 Tauron KH GKS Katowice 1:0 k. KS Unia Oświęcim
83 2016-10-21 18:30 MH Automatyka Gdańsk 0:3 TMH Tempish Polonia Bytom
81 2016-10-21 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 1:15 JKH GKS Jastrzębie

Runda 02 Kolejka 15

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
90 2016-10-04 18:30 TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2 GKS Tychy
88 2016-10-23 17:00 KS Unia Oświęcim 7:2 SMS PZHL U20 Sosnowiec
86 2016-10-23 18:00 MH Automatyka Gdańsk 1:3 PGE Orlik Opole
87 2016-10-23 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 0:2 Tauron KH GKS Katowice
89 2016-10-23 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:1 k. Comarch Cracovia

Runda 02 Kolejka 16

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
93 2016-10-25 18:30 Comarch Cracovia 3:1 KS Unia Oświęcim
95 2016-10-25 18:30 Tauron KH GKS Katowice 4:2 PGE Orlik Opole
96 2016-10-25 18:30 MH Automatyka Gdańsk 0:2 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
94 2016-10-25 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 1:8 TMH Tempish Polonia Bytom
92 2016-10-26 18:00 GKS Tychy 6:2 JKH GKS Jastrzębie

Runda 02 Kolejka 17

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
102 2016-10-28 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:3 TatrySki Podhale Nowy Targ
100 2016-10-28 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 0:9 Comarch Cracovia
101 2016-10-28 18:00 KS Unia Oświęcim 2:1 GKS Tychy
99 2016-10-28 18:30 PGE Orlik Opole 8:1 SMS PZHL U20 Sosnowiec
98 2016-10-28 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2:4 Tauron KH GKS Katowice

Runda 02 Kolejka 18

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
107 2016-11-11 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 3:5 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
108 2016-11-11 17:00 Tauron KH GKS Katowice 6:2 MH Automatyka Gdańsk
104 2016-11-11 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 4:0 KS Unia Oświęcim
106 2016-11-11 18:30 Comarch Cracovia 5:1 PGE Orlik Opole
105 2016-11-11 18:00 GKS Tychy 4:0 TMH Tempish Polonia Bytom

Runda 02 Kolejka 19

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
110 2016-11-13 17:00 MH Automatyka Gdańsk 7:2 SMS PZHL U20 Sosnowiec
114 2016-11-13 17:00 KS Unia Oświęcim 4:2 JKH GKS Jastrzębie
113 2016-11-13 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 3:2 TatrySki Podhale Nowy Targ
111 2016-11-13 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 5:7 Comarch Cracovia
112 2016-11-13 18:30 PGE Orlik Opole 1:2 GKS Tychy

Runda 02 Kolejka 20

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
116 2016-11-18 18:00 JKH GKS Jastrzębie 4:0 TMH Tempish Polonia Bytom
117 2016-11-18 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4 PGE Orlik Opole
118 2016-11-09 18:00 GKS Tychy 12:2 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
119 2016-11-18 20:30 Comarch Cracovia 7:2 MH Automatyka Gdańsk
120 2016-11-18 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 2:4 Tauron KH GKS Katowice

Runda 02 Kolejka 21

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
122 2016-11-20 15:00 Tauron KH GKS Katowice 3:1 Comarch Cracovia
123 2016-11-23 18:30 MH Automatyka Gdańsk 2:7 GKS Tychy
126 2016-11-20 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 3:2 d. KS Unia Oświęcim
124 2016-11-20 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2:3 TatrySki Podhale Nowy Targ
125 2016-11-20 18:30 PGE Orlik Opole 2:4 JKH GKS Jastrzębie

Runda 02 Kolejka 22

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
128 2016-11-25 18:00 KS Unia Oświęcim 3:2 k. PGE Orlik Opole
129 2016-11-25 18:00 JKH GKS Jastrzębie 5:1 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
131 2016-11-25 18:00 GKS Tychy 6:2 Tauron KH GKS Katowice
130 2016-11-25 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 7:1 MH Automatyka Gdańsk
132 2016-11-25 20:30 Comarch Cracovia 13:0 SMS PZHL U20 Sosnowiec

Runda 03 (1-6) Kolejka 23

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
133 2016-11-27 18:00 GKS Tychy 3:0 PGE Orlik Opole
134 2016-11-27 18:30 Comarch Cracovia 2:0 JKH GKS Jastrzębie
135 2016-11-27 17:15 TatrySki Podhale Nowy Targ 2:4 TMH Tempish Polonia Bytom

Runda 03 (1-6) Kolejka 24

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
136 2016-12-02 18:00 PGE Orlik Opole 5:0 TMH Tempish Polonia Bytom
137 2016-12-02 18:00 JKH GKS Jastrzębie 4:7 TatrySki Podhale Nowy Targ
138 2016-12-02 18:00 GKS Tychy 5:2 Comarch Cracovia

Runda 03 (1-6) Kolejka 25

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
139 2016-12-04 18:30 Comarch Cracovia 5:3 PGE Orlik Opole
140 2016-12-04 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 3:2 d. GKS Tychy
141 2016-12-04 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 2:1 JKH GKS Jastrzębie

Runda 03 (1-6) Kolejka 26

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
142 2016-12-06 18:30 PGE Orlik Opole 6:2 JKH GKS Jastrzębie
143 2016-12-06 18:00 GKS Tychy 2:1 TMH Tempish Polonia Bytom
144 2016-12-06 18:30 Comarch Cracovia 4:2 TatrySki Podhale Nowy Targ

Runda 03 (1-6) Kolejka 27

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
145 2016-12-09 TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3 PGE Orlik Opole
146 2016-12-09 TMH Tempish Polonia Bytom 3:2 k. Comarch Cracovia
147 2016-12-09 JKH GKS Jastrzębie 0:3 GKS Tychy

Runda 03 (7-11) Kolejka 23

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
149 2016-11-27 17:00 Tauron KH GKS Katowice 4:0 SMS PZHL U20 Sosnowiec
150 2016-11-27 17:00 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 5:4 k. MH Automatyka Gdańsk

Runda 03 (7-11) Kolejka 24

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
152 2016-12-02 18:30 SMS PZHL U20 Sosnowiec 4:5 d. KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
153 2016-12-02 18:00 KS Unia Oświęcim 3:1 Tauron KH GKS Katowice

Runda 03 (7-11) Kolejka 25

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
155 2016-12-04 18:00 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 5:6 KS Unia Oświęcim
156 2016-12-04 17:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 1:7 MH Automatyka Gdańsk

Runda 03 (7-11) Kolejka 26

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
158 2016-12-05 18:00 KS Unia Oświęcim 5:1 MH Automatyka Gdańsk
159 2016-12-06 18:30 Tauron KH GKS Katowice 2:3 d. KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Runda 03 (7-11) Kolejka 27

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
161 2016-12-09 MH Automatyka Gdańsk 3:5 Tauron KH GKS Katowice
162 2016-12-09 SMS PZHL U20 Sosnowiec 2:13 KS Unia Oświęcim

Runda 04 (1-6) Kolejka 28

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
163 2016-12-20 PGE Orlik Opole 3:5 GKS Tychy
164 2016-12-20 JKH GKS Jastrzębie 2:5 Comarch Cracovia
165 2016-12-20 TMH Tempish Polonia Bytom 2:3 TatrySki Podhale Nowy Targ

Runda 04 (1-6) Kolejka 29

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
166 2016-12-22 TMH Tempish Polonia Bytom 3:2 d. PGE Orlik Opole
167 2016-12-22 TatrySki Podhale Nowy Targ 2:1 d. JKH GKS Jastrzębie
168 2016-12-22 Comarch Cracovia 2:5 GKS Tychy

Runda 04 (1-6) Kolejka 30

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
169 2017-01-03 18:30 PGE Orlik Opole 2:7 Comarch Cracovia
170 2017-01-03 18:00 GKS Tychy 8:5 TatrySki Podhale Nowy Targ
171 2017-01-03 18:30 JKH GKS Jastrzębie 2:1 TMH Tempish Polonia Bytom

Runda 04 (1-6) Kolejka 31

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
172 2017-01-06 JKH GKS Jastrzębie 2:3 PGE Orlik Opole
173 2017-01-06 TMH Tempish Polonia Bytom 1:3 GKS Tychy
174 2017-01-06 TatrySki Podhale Nowy Targ 4:5 d. Comarch Cracovia

Runda 04 (1-6) Kolejka 32

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
175 2017-01-08 PGE Orlik Opole 2:3 TatrySki Podhale Nowy Targ
176 2017-01-08 Comarch Cracovia 3:0 TMH Tempish Polonia Bytom
177 2017-01-08 GKS Tychy 4:1 JKH GKS Jastrzębie

Runda 04 (7-11) Kolejka 28

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
179 2016-12-20 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 0:7 Tauron KH GKS Katowice
180 2016-12-20 18:30 MH Automatyka Gdańsk 7:6 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Runda 04 (7-11) Kolejka 29

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
182 2016-12-22 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 12:2 SMS PZHL U20 Sosnowiec
183 2016-12-22 18:30 Tauron KH GKS Katowice 1:2 KS Unia Oświęcim

Runda 04 (7-11) Kolejka 30

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
185 2017-01-03 18:00 KS Unia Oświęcim 5:2 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
186 2017-01-03 18:30 MH Automatyka Gdańsk 10:0 SMS PZHL U20 Sosnowiec

Runda 04 (7-11) Kolejka 31

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
188 2017-01-06 MH Automatyka Gdańsk 0:1 KS Unia Oświęcim
189 2017-01-06 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 6:5 d. Tauron KH GKS Katowice

Runda 04 (7-11) Kolejka 32

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
191 2017-01-10 18:30 Tauron KH GKS Katowice 4:3 MH Automatyka Gdańsk
192 2017-01-08 KS Unia Oświęcim 8:2 SMS PZHL U20 Sosnowiec

Runda 05 (1-6) Kolejka 33

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
193 2017-01-13 18:00 GKS Tychy 4:3 d. PGE Orlik Opole
194 2017-01-13 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 5:3 TMH Tempish Polonia Bytom
195 2017-01-13 18:30 Comarch Cracovia 10:3 JKH GKS Jastrzębie

Runda 05 (1-6) Kolejka 34

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
196 2017-01-15 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:5 TatrySki Podhale Nowy Targ
197 2017-01-15 18:00 GKS Tychy 3:5 Comarch Cracovia
198 2017-01-15 18:30 PGE Orlik Opole 3:2 TMH Tempish Polonia Bytom

Runda 05 (1-6) Kolejka 35

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
199 2017-01-20 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 2:1 GKS Tychy
200 2017-01-20 18:30 Comarch Cracovia 3:0 PGE Orlik Opole
201 2017-01-20 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 3:4 k. JKH GKS Jastrzębie

Runda 05 (1-6) Kolejka 36

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
202 2017-01-22 17:00 GKS Tychy 3:4 d. TMH Tempish Polonia Bytom
203 2017-01-22 17:00 PGE Orlik Opole 3:2 JKH GKS Jastrzębie
204 2017-01-22 18:30 Comarch Cracovia 4:1 TatrySki Podhale Nowy Targ

Runda 05 (1-6) Kolejka 37

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
205 2017-01-27 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 0:3 PGE Orlik Opole
206 2017-01-27 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 2:4 Comarch Cracovia
207 2017-01-27 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:1 GKS Tychy

Runda 05 (7-11) Kolejka 33

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
209 2017-01-13 18:30 Tauron KH GKS Katowice 6:1 SMS PZHL U20 Sosnowiec
210 2017-01-13 18:30 MH Automatyka Gdańsk 8:1 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Runda 05 (7-11) Kolejka 34

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
212 2017-01-15 18:00 KS Unia Oświęcim 2:4 Tauron KH GKS Katowice
213 2017-01-15 14:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 0:12 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Runda 05 (7-11) Kolejka 35

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
215 2017-01-20 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 3:1 KS Unia Oświęcim
216 2017-01-21 20:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 0:11 MH Automatyka Gdańsk

Runda 05 (7-11) Kolejka 36

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
218 2017-01-22 17:00 KS Unia Oświęcim 3:2 MH Automatyka Gdańsk
219 2017-01-22 17:00 Tauron KH GKS Katowice 3:4 k. KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Runda 05 (7-11) Kolejka 37

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
221 2017-01-27 18:30 MH Automatyka Gdańsk 2:3 Tauron KH GKS Katowice
222 2017-01-27 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 2:10 KS Unia Oświęcim

Runda 06 (1-6) Kolejka 38

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
223 2017-01-29 17:00 PGE Orlik Opole 1:4 GKS Tychy
224 2017-01-29 18:00 JKH GKS Jastrzębie 6:1 Comarch Cracovia
225 2017-01-29 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 7:3 TatrySki Podhale Nowy Targ

Runda 06 (1-6) Kolejka 39

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
226 2017-02-03 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 7:6 k. JKH GKS Jastrzębie
227 2017-02-03 18:30 TMH Tempish Polonia Bytom 2:1 d. PGE Orlik Opole
228 2017-02-03 20:15 Comarch Cracovia 1:4 GKS Tychy

Runda 06 (1-6) Kolejka 40

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
229 2017-02-05 18:00 GKS Tychy 4:3 TatrySki Podhale Nowy Targ
230 2017-02-05 18:00 JKH GKS Jastrzębie 1:3 TMH Tempish Polonia Bytom
231 2017-02-05 17:00 PGE Orlik Opole 4:3 k. Comarch Cracovia

Runda 06 (1-6) Kolejka 41

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
232 2017-02-15 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 3:5 Comarch Cracovia
233 2017-02-15 18:00 JKH GKS Jastrzębie 4:3 k. PGE Orlik Opole
234 2017-02-15 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 4:0 GKS Tychy

Runda 06 (1-6) Kolejka 42

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
235 2017-02-17 18:30 PGE Orlik Opole 1:0 TatrySki Podhale Nowy Targ
236 2017-02-17 18:30 Comarch Cracovia 1:4 TMH Tempish Polonia Bytom
237 2017-02-17 18:30 GKS Tychy 6:1 JKH GKS Jastrzębie

Runda 06 (7-11) Kolejka 38

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
239 2017-01-31 19:00 SMS PZHL U20 Sosnowiec 3:6 Tauron KH GKS Katowice
240 2017-01-31 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 7:1 MH Automatyka Gdańsk

Runda 06 (7-11) Kolejka 39

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
242 2017-02-03 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 12:2 SMS PZHL U20 Sosnowiec
243 2017-02-03 16:00 Tauron KH GKS Katowice 3:4 k. KS Unia Oświęcim

Runda 06 (7-11) Kolejka 40

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
245 2017-02-05 17:30 KS Unia Oświęcim 7:2 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
246 2017-02-02 18:30 MH Automatyka Gdańsk 5:2 SMS PZHL U20 Sosnowiec

Runda 06 (7-11) Kolejka 41

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
248 2017-02-15 18:30 MH Automatyka Gdańsk 8:4 KS Unia Oświęcim
249 2017-02-15 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 5:2 Tauron KH GKS Katowice

Runda 06 (7-11) Kolejka 42

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
251 2017-02-17 18:30 Tauron KH GKS Katowice 3:0 MH Automatyka Gdańsk
252 2017-02-17 18:00 KS Unia Oświęcim 8:0 SMS PZHL U20 Sosnowiec

Runda finałowa Faza play-out - o utrzymanie w PHL (do czterech zwycięstw)

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
269 2017-02-24 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2:3 MH Automatyka Gdańsk
270 2017-02-26 17:00 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 4:1 MH Automatyka Gdańsk
271 2017-03-03 18:30 MH Automatyka Gdańsk 6:2 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
272 2017-03-05 18:00 MH Automatyka Gdańsk 4:2 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.
273 2017-03-10 18:30 KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 3:2 MH Automatyka Gdańsk
285 2017-03-12 17:00 MH Automatyka Gdańsk 5:1 KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Runda finałowa I faza play-off - ćwierćfinały (do czterech zwycięstw)

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
274 2017-03-01 18:30 Comarch Cracovia 6:4 KS Unia Oświęcim
275 2017-03-01 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 3:2 JKH GKS Jastrzębie
276 2017-03-01 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 5:2 PGE Orlik Opole
253 2017-02-21 18:30 GKS Tychy 4:1 Tauron KH GKS Katowice
254 2017-02-21 18:30 Comarch Cracovia 5:2 KS Unia Oświęcim
255 2017-02-21 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2 JKH GKS Jastrzębie
256 2017-02-21 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 6:3 PGE Orlik Opole
257 2017-02-22 18:00 GKS Tychy 2:0 Tauron KH GKS Katowice
258 2017-02-22 20:15 Comarch Cracovia 3:4 d. KS Unia Oświęcim
259 2017-02-22 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 2:1 JKH GKS Jastrzębie
260 2017-02-22 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 4:3 PGE Orlik Opole
261 2017-02-25 18:00 Tauron KH GKS Katowice 2:5 GKS Tychy
262 2017-02-25 19:00 KS Unia Oświęcim 2:3 k. Comarch Cracovia
263 2017-02-25 18:00 JKH GKS Jastrzębie 3:1 TatrySki Podhale Nowy Targ
264 2017-02-26 18:00 PGE Orlik Opole 5:2 TMH Tempish Polonia Bytom
265 2017-02-26 18:00 Tauron KH GKS Katowice 0:4 GKS Tychy
266 2017-02-26 17:00 KS Unia Oświęcim 2:3 d. Comarch Cracovia
267 2017-02-26 18:00 JKH GKS Jastrzębie 2:3 d. TatrySki Podhale Nowy Targ
268 2017-02-27 18:00 PGE Orlik Opole 2:5 TMH Tempish Polonia Bytom

Runda finałowa II faza play-off - półfinały (do czterech zwycięstw)

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
277 2017-03-07 18:30 Comarch Cracovia 7:3 TatrySki Podhale Nowy Targ
278 2017-03-07 18:30 GKS Tychy 3:0 TMH Tempish Polonia Bytom
279 2017-03-08 18:30 Comarch Cracovia 4:3 TatrySki Podhale Nowy Targ
280 2017-03-08 18:00 GKS Tychy 3:2 TMH Tempish Polonia Bytom
281 2017-03-11 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 1:2 Comarch Cracovia
282 2017-03-11 19:00 TMH Tempish Polonia Bytom 2:3 d. GKS Tychy
283 2017-03-12 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 1:3 Comarch Cracovia
284 2017-03-12 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 1:3 GKS Tychy

Runda finałowa III faza play-off (finały - do czterech zwycięstw)

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
286 2017-03-21 18:30 GKS Tychy 3:2 Comarch Cracovia
287 2017-03-22 18:00 GKS Tychy 4:2 Comarch Cracovia
288 2017-03-25 18:30 Comarch Cracovia 7:4 GKS Tychy
289 2017-03-26 16:30 Comarch Cracovia 1:3 GKS Tychy
292 2017-03-29 18:30 GKS Tychy 2:4 Comarch Cracovia
294 2017-04-02 19:15 GKS Tychy 1:2 d. Comarch Cracovia

Runda finałowa III faza play-off (rywalizacja o brązowy medal - do dwóch zwycięstw)

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
290 2017-03-21 18:00 TatrySki Podhale Nowy Targ 1:3 TMH Tempish Polonia Bytom
291 2017-03-24 18:00 TMH Tempish Polonia Bytom 1:0 d. TatrySki Podhale Nowy Targ
293 2017-03-31 19:15 Comarch Cracovia 4:2 GKS Tychy
1.7