Zespół

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Miasto: Toruń

  • Trener: Sławomir Szachniewicz

  • Prezes: Robert Fraszko (MKS Sokoły Toruń)

  • Lodowisko: Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
12 21.03.2021 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 3:34 PTH Koziołki Poznań (ŻM)
30 21.03.2021 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 1:17 PTH Koziołki Poznań (ŻM)
36 14.03.2021 ŁKH Łódź II (ŻM) 12:1 MKS Sokoły Toruń II (ŻM)
5 13.03.2021 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2:16 AH Legia Warszawa II (ŻM)
18 07.03.2021 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 1:23 ŁKH Łódź II (ŻM)
37 20.02.2021 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 15:6 PTH Koziołki Poznań (ŻM)
25 06.02.2021 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2:23 AH Legia Warszawa II (ŻM)
53 30.01.2021 AH Legia Warszawa II (ŻM) 29:0 MKS Sokoły Toruń II (ŻM)
48 23.01.2021 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 0:12 ŁKH Łódź II (ŻM)
22 17.01.2021 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 1:32 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)
50 09.01.2021 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 35:1 MKS Sokoły Toruń II (ŻM)
30 19.12.2020 UKS Bombek Malbork (ŻM) 23:1 MKS Sokoły Toruń II (ŻM)
35 13.12.2020 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 7:2 MUKS WTH Wrocław (ŻM)
7 13.12.2020 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 0:28 MUKS WTH Wrocław (ŻM)
19 15.11.2020 ŁKH Łódź II (ŻM) 30:0 MKS Sokoły Toruń II (ŻM)
42 08.11.2020 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 0:20 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)
14 08.11.2020 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 0:18 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)
2 31.10.2020 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 0:25 UKS Bombek Malbork (ŻM)
9 10.10.2020 PTH Koziołki Poznań (ŻM) 31:0 MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Najbliższe spotkania

# Data Gospodarze Goście
23 01.01.2021 AH Legia Warszawa II (ŻM) MKS Sokoły Toruń II (ŻM)
c01ea525_9bb5_4325_a203_b7c4f7f0f8c7150.jpg

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Joanna Suszko 12.05.2011 (10 l.)
0 Jan Osmołowski 27.11.2009 (12 l.)
0 Jakub Marcinkowski 17.07.2009 (12 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Filip Klarkowski 03.06.2010 (11 l.)
0 Uladzimir Pavalanski 09.07.2013 (8 l.)
0 Franciszek Złotecki 24.10.2010 (11 l.)
0 Izabela Laskowska 05.06.2011 (10 l.)
0 Marzena Karczewska 12.05.2010 (11 l.)
0 Borys Rakowski 19.04.2010 (11 l.)
0 Michał Suszko 28.11.2012 (9 l.)
0 Igor Olkiewicz 18.08.2011 (10 l.)
0 Martyna Rydzińska 19.08.2009 (12 l.)
0 Jakub Zieliński 31.03.2011 (10 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Oskar Balinowski 20.02.2012 (9 l.)
0 Michał Krawiec 08.06.2011 (10 l.)
0 Bruno Wiśniewski 20.09.2010 (11 l.)
0 Szymon Tarkowski 28.08.2010 (11 l.)
0 Szymon Pomirski 19.04.2010 (11 l.)
0 Mateusz Janowski 24.04.2010 (11 l.)
0 Aleks. Szachniewicz 19.09.2012 (9 l.)
0 Mikołaj Bojarski 05.08.2012 (9 l.)
0 Lena Makowska 10.09.2010 (11 l.)
0 Jacek Karczewski 02.11.2012 (9 l.)
0 Szymon Szeferski 21.02.2012 (9 l.)
0 Piotr Lubocki 27.02.2009 (12 l.)