Zespół

UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)

  • Miasto: Sosnowiec

  • Trener: Tomasz Majewski

  • Prezes: Grzegorz Klich (Uczniowski Klub Sportowy Zagłębie Sosnowiec)

  • Lodowisko: Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
18 11.02.2021 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 0:7 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
15 04.02.2021 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 0:7 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
12 28.01.2021 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 4:3 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
14 21.01.2021 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2:7 KH Polonia Bytom (ŻM)
9 17.12.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 5:0 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)
8 11.12.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 5:8 KH Polonia Bytom (ŻM)
6 03.12.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 5:7 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
3 26.11.2020 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 4:2 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
25 05.11.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 14:0 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
21 29.10.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 4:2 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)
17 22.10.2020 KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 26:3 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
13 15.10.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 0:4 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
9 08.10.2020 MOSM Tychy (ŻM) 28:0 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
5 01.10.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 7:16 KH Polonia Bytom (ŻM)
1 24.09.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 13:4 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
2 27.01.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 5:13 KH Polonia Bytom (ŻM)

Najbliższe spotkania

# Data Gospodarze Goście
20 25.02.2021 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM)
21 04.03.2021 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)
24 11.03.2021 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
30abaf01_bfc2_4025_9a01_3a6bfe0c070e150.png

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Kamil Olszyna 06.12.2010 (11 l.)
0 Szymon Jękot 20.03.2011 (10 l.)
0 Tomasz Tosza 10.01.2011 (10 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Franciszek Białek 21.07.2010 (11 l.)
0 Filip Urgacz 19.09.2010 (11 l.)
0 Paweł Wrzyciel 16.05.2010 (11 l.)
0 Marcel Zoń 26.05.2009 (12 l.)
0 Łukasz Walotek 26.04.2009 (12 l.)
0 Paweł Tutaj 02.02.2010 (11 l.)
0 Borys Twardy 10.11.2009 (12 l.)
0 Jakub Stec 03.02.2010 (11 l.)
0 Oliwier Domański 05.08.2009 (12 l.)
0 Igor Pacan 30.06.2009 (12 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Aleksander Śmigielski 21.12.2009 (12 l.)
0 Mateusz Kałwa 19.12.2011 (10 l.)
0 Ignacy Dyjas 18.05.2010 (11 l.)
0 Aleksander Wrześniak 05.12.2010 (11 l.)
0 Ksawier Łasiński 02.03.2010 (11 l.)
0 Mikołaj Gacek 14.08.2009 (12 l.)
0 Cezariusz Czerwiński 31.12.2009 (12 l.)
0 Wiktor Mudyn 27.05.2011 (10 l.)
0 Kacper Habrzyk 29.07.2011 (10 l.)
0 Konrad Czubała 02.12.2010 (11 l.)
0 Michał Kałwa 28.12.2009 (12 l.)
0 Marcel Olczak 04.02.2010 (11 l.)
0 Olivier Owczarek 29.05.2009 (12 l.)