Zespół

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Miasto: Gdańsk

  • Trener: Robert Błażowski

  • Prezes: Marek Kostecki (Gdański Klub Hokejowy Stoczniowiec Gdańsk)

  • Lodowisko: HWS Olivia-Gdańsk

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
28 20.03.2021 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 7:3 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)
3 14.03.2021 UKS Bombek Malbork (ŻM) 10:3 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)
15 28.02.2021 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 3:19 MUKS WTH Wrocław (ŻM)
33 28.02.2021 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 5:15 MUKS WTH Wrocław (ŻM)
9 27.02.2021 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 3:8 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)
4 13.02.2021 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 12:4 AH Legia Warszawa II (ŻM)
47 23.01.2021 UKS Bombek Malbork (ŻM) 11:9 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)
22 17.01.2021 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 1:32 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)
43 16.01.2021 PTH Koziołki Poznań (ŻM) 4:12 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)
50 09.01.2021 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 35:1 MKS Sokoły Toruń II (ŻM)
32 19.12.2020 AH Legia Warszawa II (ŻM) 5:10 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)
55 13.12.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 7:2 ŁKH Łódź II (ŻM)
36 12.12.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2:13 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)
27 28.11.2020 ŁKH Łódź II (ŻM) 7:5 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)
8 21.11.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 5:11 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)
20 14.11.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 19:9 UKS Bombek Malbork (ŻM)
11 08.11.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 0:10 MUKS WTH Wrocław (ŻM)
39 08.11.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 1:17 MUKS WTH Wrocław (ŻM)
15 07.11.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 11:3 PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Najbliższe spotkania

# Data Gospodarze Goście
21 01.01.2021 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) UKS Bombek Malbork (ŻM)
aad4b360_07cf_425b_80f3_ecbd3409372f150.jpg

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Igor Madaliński 27.05.2010 (11 l.)
0 Dawid Trowski 09.02.2011 (10 l.)
0 Tomasz Willich 25.11.2011 (10 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Kacper Kamiński 08.03.2010 (11 l.)
0 Aleksander Urban 06.11.2010 (11 l.)
0 Borys Kasprzak 24.09.2010 (11 l.)
0 Matvii Mochalov 19.09.2010 (11 l.)
0 Paweł Pozauć 26.03.2010 (11 l.)
0 Dominik Seroka 26.10.2010 (11 l.)
0 Maksymilian Sołdyk 11.02.2010 (11 l.)
0 Borys Szamborski 13.12.2011 (10 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Igor Mazurek 13.01.2011 (10 l.)
0 Krzysztof Kostecki 01.03.2011 (10 l.)
0 Tycjan Pańko-D. 23.09.2011 (10 l.)
0 Kosma Zaborowski 17.11.2010 (11 l.)
0 Marcel Żyła 08.12.2010 (11 l.)
0 Mikołaj Kruszyński 03.01.2010 (11 l.)
0 Kacper Bróż 24.06.2010 (11 l.)
0 Filip Furmański 20.08.2010 (11 l.)
0 Marcel Komorowski 10.08.2011 (10 l.)
0 Jerzy Kozłowski 07.01.2011 (10 l.)
0 Jacek Mincer 31.12.2011 (10 l.)
0 Filip Szot 19.06.2011 (10 l.)
0 Kacper Brzozowski II 16.05.2010 (11 l.)
0 Piotr Maślak 28.09.2010 (11 l.)