STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Zespół

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Miasto Gdańsk

  • Trener Robert Błażowski

  • Prezes Marek Kostecki (Gdański Klub Hokejowy Stoczniowiec Gdańsk)

  • Lodowisko HWS Olivia-Gdańsk

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
47 03.12.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 10:6 HUKS Niedźwiadki Gdynia U12 (ŻM)
83 16.11.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 1:35 ŁKH Łódź U12 (ŻM)
96 27.10.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 5:8 MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM)
30 26.10.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 11:2 MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM)
15 05.10.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 7:2 MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM)
9 28.09.2019 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 8:6 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)
4 26.09.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM) 23:3 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Najbliższe spotkania

# Data Gospodarze Goście
23 01.01.2019 ŁKH Łódź U12 (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)
31 01.01.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) ŁKH Łódź II U12 (ŻM)
37 01.01.2019 AH Legia Warszawa II U12 (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)
50 14.12.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) UKS Bombek Malbork U12 (ŻM)
103 21.12.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) AH Legia Warszawa II U12 (ŻM)
58 21.12.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) AH Legia Warszawa U12 (ŻM)
62 28.12.2019 PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)
75 04.01.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
71 18.01.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM)
86 01.02.2020 MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)
98 22.02.2020 ŁKH Łódź II U12 (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)
114 07.03.2020 HUKS Niedźwiadki Gdynia U12 (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)
117 21.03.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM)
122 28.03.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) UKS Bombek Malbork U12 (ŻM)
aad4b360_07cf_425b_80f3_ecbd3409372f150.jpg

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Igor Madaliński 27.05.2010 (9 l.)
0 Stanisław Simiński 12.12.2009 (10 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Matvii Mochalov 19.09.2010 (9 l.)
0 Borys Kasprzak 24.09.2010 (9 l.)
0 Dominik Seroka 26.10.2010 (9 l.)
0 Kosma Zaborowski 17.11.2010 (9 l.)
0 Tomir Pańko-Drzewucki 26.11.2010 (9 l.)
0 Borys Dłużewski 28.07.2010 (9 l.)
0 Aleksander Urban 06.11.2010 (9 l.)
0 Aleksander Kowalski 08.08.2010 (9 l.)
0 Alexander Hetzer 05.10.2010 (9 l.)
0 Maksymilian Sołdyk 11.02.2010 (9 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Tymon Ścisłowski 12.02.2010 (9 l.)
0 Szymon Jarząbkiewicz 29.03.2010 (9 l.)
0 Julian Panasewicz 03.05.2010 (9 l.)
0 Marcel Żyła 08.12.2010 (9 l.)
0 Kacper Brzozowski II 16.05.2010 (9 l.)
0 Aleks Sosnowski 07.12.2010 (9 l.)
0 Mikołaj Kruszyński 03.01.2010 (9 l.)
0 Kacper Bróż 24.06.2010 (9 l.)
0 Grzegorz Jaczuk 21.12.2009 (10 l.)
0 Antoni Nowak 24.04.2010 (9 l.)
0 Piotr Maślak 28.09.2010 (9 l.)
0 Alan Sosnowski 07.12.2010 (9 l.)