STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Zespół

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Miasto Cieszyn

  • Trener Marcin Słama

  • Prezes Mateusz Dudkiewicz (Klub Sportowy Luce Cieszyn)

  • Lodowisko HWS im. Cieszyńskich Olimpijczyków

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
26 27.02.2020 GKS FS Katowice U12 (ŻM) 5:0 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
23 20.02.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 11:1 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
21 13.02.2020 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 7:5 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
20 06.02.2020 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 5:8 KH Polonia Bytom U12 (ŻM)
16 09.01.2020 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 0:6 GKS FS Katowice U12 (ŻM)
11 19.12.2019 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 0:7 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
13 14.12.2019 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 5:1 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
10 12.12.2019 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 0:12 KH Polonia Bytom U12 (ŻM)
6 28.11.2019 GKS FS Katowice U12 (ŻM) 5:0 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
3 21.11.2019 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2:13 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)
1 14.11.2019 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 6:2 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
41 07.11.2019 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 16:3 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
36 31.10.2019 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2:8 GKS FS Katowice U12 (ŻM)
16 27.10.2019 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2:5 KH Polonia Bytom U12 (ŻM)
31 24.10.2019 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 22:0 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
26 17.10.2019 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2:9 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
21 10.10.2019 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 22:0 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
11 26.09.2019 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 28:1 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
6 19.09.2019 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 0:5 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)
1 10.09.2019 MOSM Tychy U12 (ŻM) 24:1 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Najbliższe spotkania

# Data Gospodarze Goście
27 01.01.2020 KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) KH Polonia Bytom U12 (ŻM)
c086980c_5389_4ab9_9a4b_71aa443c3191150.png

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Oliwia Chrapek 01.09.2008 (12 l.)
0 Karol Matuła 29.04.2009 (11 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Mikołaj Widak 09.11.2009 (11 l.)
0 Krzysztof Matuszny 23.03.2009 (11 l.)
0 Hubert Hławiczka 28.03.2009 (11 l.)
0 Wojciech Nowak 04.05.2008 (12 l.)
0 Piotr Klukowski 09.09.2008 (12 l.)
0 Tymoteusz Wardyński 15.05.2009 (11 l.)
0 Szymon Bielak 31.05.2009 (11 l.)
0 Tymoteusz Michnik 25.12.2010 (10 l.)
0 Filip Chroboczek 05.07.2010 (10 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Kacper Adamek 26.06.2008 (12 l.)
0 Gabriel Popiel 05.08.2008 (12 l.)
0 Eneasz Nogowczyk 12.11.2008 (12 l.)
0 Dariusz Zieliński 18.08.2008 (12 l.)
0 Maciej Kapustka 06.10.2007 (13 l.)
0 Tymoteusz Nogowczyk 24.11.2007 (13 l.)
0 Emilia Giza 19.02.2007 (13 l.)
0 Paweł Giza 04.05.2009 (11 l.)
0 Franciszek Kucharski 24.10.2009 (11 l.)
0 Konrad Kraszewski 06.03.2007 (13 l.)
0 Paweł Chodubski 01.09.2007 (13 l.)
0 Mikołaj Kubiak 16.12.2008 (12 l.)
0 Kacper Ciamała 07.09.2008 (12 l.)