Zespół

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

  • Miasto: Sanok

  • Trener: Marcin Ćwikła - Krzysztof Ząbkiewicz

  • Prezes: Michał Radwański (UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok)

  • Lodowisko: HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
1 28.02.2021 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 3:2 MKS Sokoły Toruń (JM)
1 27.02.2021 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 5:2 MMKS Podhale Nowy Targ (JM)
5 25.02.2021 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 4:1 MKS Cracovia (JM)
4 24.02.2021 MKS Sokoły Toruń (JM) 3:4 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)
2 23.02.2021 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2:1 KS K-ce Naprzód Janów (JM)
23 31.01.2021 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 1:2 MKS Cracovia (JM)
21 30.01.2021 MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 3:2 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)
20 29.01.2021 UKH Unia Oświęcim (JM) 2:6 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)
18 29.11.2020 MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 5:1 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)
15 28.11.2020 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 4:3 UKH Unia Oświęcim (JM)
13 27.11.2020 MKS Cracovia (JM) 2:4 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)
12 25.10.2020 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 1:7 MMKS Podhale Nowy Targ (JM)
10 24.10.2020 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 5:1 UKH Unia Oświęcim (JM)
8 23.10.2020 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 10:6 MKS Cracovia (JM)
5 20.09.2020 UKH Unia Oświęcim (JM) 2:6 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)
4 19.09.2020 MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 1:2 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)
2 18.09.2020 MKS Cracovia (JM) 3:5 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)
985fe538_e703_478d_8f1d_f9c90ebdf074150.jpg

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Filip Wiszyński 28.11.2003 (18 l.)
0 Dominik Buczek 17.08.2003 (18 l.)
0 Franciszek Źrebiec 11.06.2005 (16 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Radosł. Orzechowski 20.07.2003 (18 l.)
0 Kacper Rocki 16.06.2005 (16 l.)
0 Filip Strzyżowski 18.07.2005 (16 l.)
0 Kacper Niemczyk 25.12.2006 (15 l.)
0 Adam Kozioł 12.07.2005 (16 l.)
0 Jakub Bąk 13.01.2004 (17 l.)
0 Michał Starościak 19.07.2005 (16 l.)
0 Mateusz Koczera 06.05.2003 (18 l.)
0 Bartłomiej Koczera 17.01.2005 (16 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Aleks Radwański 26.02.2004 (17 l.)
0 Oskar Tymcio 23.04.2004 (17 l.)
0 Oliwier Łańko 06.11.2005 (16 l.)
0 Paweł Pisula 11.01.2004 (17 l.)
0 Piotr Skopiński 03.06.2004 (17 l.)
0 Jakub Mazur II 23.06.2004 (17 l.)
0 Sebastian Burczyk 11.04.2006 (15 l.)
0 Jan Mazur 10.03.2004 (17 l.)
0 Marcin Dulęba 12.05.2003 (18 l.)
0 Karol Górniak 07.09.2005 (16 l.)
0 Jakub Sudyka 30.06.2004 (17 l.)
0 Dawid Żółkiewicz 12.07.2003 (18 l.)