Zespół

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Miasto: Oświęcim

  • Trener: Robert Piecha

  • Prezes: Katarzyna Kot (UKH Unia Oświęcim)

  • Lodowisko: Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
48 14.03.2021 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 4:3 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
18 13.03.2021 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 1:4 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
50 07.03.2021 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 3:11 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)
58 05.03.2021 KH Dębica (ŻS) 1:13 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
57 28.02.2021 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 3:10 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
27 27.02.2021 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 1:6 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
33 21.02.2021 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 3:1 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)
38 20.02.2021 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 11:3 MKS Cracovia (ŻS)
53 14.02.2021 MKS Cracovia (ŻS) 4:3 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
43 12.02.2021 KH Dębica (ŻS) 1:16 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
3 06.02.2021 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 4:2 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)
35 31.01.2021 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 8:6 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
8 18.12.2020 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 11:2 MKS Cracovia (ŻS)
20 17.12.2020 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 1:3 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)
28 13.12.2020 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 12:1 KH Dębica (ŻS)
23 22.11.2020 MKS Cracovia (ŻS) 2:21 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
42 15.11.2020 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 10:2 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)
12 14.11.2020 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 14:4 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)
13 31.10.2020 UKH Unia Oświęcim (ŻS) 28:1 KH Dębica (ŻS)
5 25.10.2020 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 7:2 UKH Unia Oświęcim (ŻS)
2c428ad0_6107_4d1c_8013_ad2ae4e4b167150.jpg

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Nataniel Bik 12.04.2008 (13 l.)
0 Kacper Rydzoń 04.01.2008 (13 l.)
0 Marcin Stachura 20.10.2009 (12 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Mateusz Staniecko 07.06.2007 (14 l.)
0 Przemysław Ćwiek 09.02.2007 (14 l.)
0 Wiktor Gancarek 27.11.2008 (13 l.)
0 Antoni Noworyta 01.05.2008 (13 l.)
0 Karol Furman 06.01.2010 (11 l.)
0 Paweł Płatacz 07.05.2008 (13 l.)
0 Dominik Szewczyk 21.09.2008 (13 l.)
0 Aleksandra Langner 02.01.2005 (16 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Jan Połącarz 21.06.2009 (12 l.)
0 Oliwier Paul 19.05.2007 (14 l.)
0 Radosław Kot 03.01.2008 (13 l.)
0 Mateusz Wiśniowski 17.07.2008 (13 l.)
0 Justyna Żyła 04.11.2005 (16 l.)
0 Adrian Ziober 16.03.2007 (14 l.)
0 Jakub Tondryk 24.10.2007 (14 l.)
0 Aleksander Wanat 15.03.2008 (13 l.)
0 Jakub Zajas 23.10.2008 (13 l.)
0 Franciszek Kożuch 08.04.2007 (14 l.)
0 Marceli Maciejczyk 26.05.2009 (12 l.)
0 Piotr Płatacz 07.05.2008 (13 l.)