# Zespół M Pkt BZ BS
1. MUKS WTH Wrocław (ŻM) 14 38 174 26
2. HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 12 31 122 35
3. GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 14 24 160 98
4. UKS Bombek Malbork (ŻM) 14 24 129 106
5. ŁKH Łódź II (ŻM) 14 18 93 72
6. PTH Koziołki Poznań (ŻM) 14 15 104 134
7. AH Legia Warszawa II (ŻM) 12 6 80 104
8. MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 14 6 27 314

RUNDA 1 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
4 13.02.2021 14:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) AH Legia Warszawa II (ŻM) 12:4
1 17.10.2020 17:30 ŁKH Łódź II (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 1:10
2 31.10.2020 12:15 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) UKS Bombek Malbork (ŻM) 0:25
3 19.09.2020 10:15 PTH Koziołki Poznań (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 1:18

RUNDA 1 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
5 07.10.2020 15:30 AH Legia Warszawa II (ŻM) UKS Bombek Malbork (ŻM) 1:7
6 03.10.2020 13:30 ŁKH Łódź II (ŻM) PTH Koziołki Poznań (ŻM) 4:7
7 13.12.2020 13:30 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 0:28
8 21.11.2020 12:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 5:11

RUNDA 1 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
11 08.11.2020 10:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 0:10
12 01.01.2020 00:00 AH Legia Warszawa II (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)
9 10.10.2020 10:15 PTH Koziołki Poznań (ŻM) MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 31:0
10 09.01.2021 13:00 UKS Bombek Malbork (ŻM) ŁKH Łódź II (ŻM) 3:2

RUNDA 1 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
13 06.11.2020 19:00 UKS Bombek Malbork (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 3:11
14 08.11.2020 10:45 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 0:18
15 07.11.2020 13:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) PTH Koziołki Poznań (ŻM) 11:3
16 07.11.2020 16:15 AH Legia Warszawa II (ŻM) ŁKH Łódź II (ŻM) 2:7

RUNDA 1 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
17 13.02.2021 13:30 PTH Koziołki Poznań (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 7:11
18 10.10.2020 13:15 AH Legia Warszawa II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 1:18
19 15.11.2020 13:15 ŁKH Łódź II (ŻM) MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 30:0
20 14.11.2020 14:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) UKS Bombek Malbork (ŻM) 19:9

RUNDA 1 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
21 21.11.2020 15:15 PTH Koziołki Poznań (ŻM) AH Legia Warszawa II (ŻM) 9:4
22 17.01.2021 12:30 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 1:32
23 02.01.2021 13:00 UKS Bombek Malbork (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 4:8
24 14.11.2020 16:15 ŁKH Łódź II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 3:4

RUNDA 1 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
25 06.02.2021 12:00 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) AH Legia Warszawa II (ŻM) 2:23
26 30.01.2021 19:45 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 0:5
27 28.11.2020 13:45 ŁKH Łódź II (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 7:5
28 05.12.2020 13:15 PTH Koziołki Poznań (ŻM) UKS Bombek Malbork (ŻM) 12:18

RUNDA 2 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
29 18.10.2020 13:30 ŁKH Łódź II (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2:8
30 19.12.2020 12:45 UKS Bombek Malbork (ŻM) MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 23:1
31 06.02.2021 13:30 PTH Koziołki Poznań (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 3:14
32 19.12.2020 16:15 AH Legia Warszawa II (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 5:10

RUNDA 2 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
33 12.12.2020 16:30 UKS Bombek Malbork (ŻM) AH Legia Warszawa II (ŻM) 8:3
34 12.12.2020 13:15 PTH Koziołki Poznań (ŻM) ŁKH Łódź II (ŻM) 5:4
35 13.12.2020 15:30 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 7:2
36 12.12.2020 16:15 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2:13

RUNDA 2 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
37 20.02.2021 13:15 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) PTH Koziołki Poznań (ŻM) 15:6
38 10.01.2021 09:00 UKS Bombek Malbork (ŻM) ŁKH Łódź II (ŻM) 5:11
39 08.11.2020 13:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 1:17
40 01.01.2020 00:00 AH Legia Warszawa II (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

RUNDA 2 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
41 07.11.2020 15:15 UKS Bombek Malbork (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2:16
42 08.11.2020 09:00 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 0:20
43 16.01.2021 13:15 PTH Koziołki Poznań (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 4:12
44 16.01.2021 15:30 ŁKH Łódź II (ŻM) AH Legia Warszawa II (ŻM) 7:4

RUNDA 2 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
45 13.02.2021 16:00 PTH Koziołki Poznań (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 3:13
46 10.10.2020 16:15 AH Legia Warszawa II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2:16
47 23.01.2021 13:00 UKS Bombek Malbork (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 11:9
48 23.01.2021 12:30 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) ŁKH Łódź II (ŻM) 0:12

RUNDA 2 13 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
49 09.01.2021 16:30 AH Legia Warszawa II (ŻM) PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2:8
50 09.01.2021 12:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 35:1
51 03.01.2021 09:30 UKS Bombek Malbork (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 3:8
52 14.11.2020 18:15 ŁKH Łódź II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 1:12

RUNDA 2 14 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
53 30.01.2021 15:30 AH Legia Warszawa II (ŻM) MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 29:0
54 31.01.2021 09:00 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2:3 k.
55 13.12.2020 09:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) ŁKH Łódź II (ŻM) 7:2
56 30.01.2021 13:00 UKS Bombek Malbork (ŻM) PTH Koziołki Poznań (ŻM) 8:5