# Zespół M Pkt BZ BS
1. KH Polonia Bytom (ŻM) 12 34 106 57
2. Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 12 26 77 48
3. UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 12 6 49 77
4. KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 12 6 35 85

RUNDA 1 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
1 19.11.2020 15:45 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 11:4
2 27.01.2020 16:00 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 5:13

RUNDA 1 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
3 26.11.2020 18:00 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 4:2
4 26.11.2020 15:45 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 6:7 k.

RUNDA 1 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
5 03.12.2020 18:30 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 5:12
6 03.12.2020 15:15 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 5:7

RUNDA 2 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
7 10.12.2020 18:00 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 1:6
8 11.12.2020 18:15 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 5:8

RUNDA 2 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
9 17.12.2020 15:15 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 5:0
10 15.12.2020 16:15 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 6:9

RUNDA 2 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
11 14.01.2021 18:30 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 3:7
12 28.01.2021 16:15 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 4:3

RUNDA 3 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
13 21.01.2021 17:15 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 7:2
14 21.01.2021 16:00 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 2:7

RUNDA 3 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
15 04.02.2021 18:30 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 0:7
16 04.02.2021 16:15 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 4:8

RUNDA 3 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
17 11.02.2021 18:30 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 2:10
18 11.02.2021 15:30 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 0:7

RUNDA 4 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
19 28.02.2021 10:45 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 2:10
20 25.02.2021 15:00 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 11:14

RUNDA 4 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
21 04.03.2021 15:15 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2:8
22 04.03.2021 16:15 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 4:5 k.

RUNDA 4 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
23 25.03.2021 17:15 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) KH Polonia Bytom (ŻM) 4:6
24 11.03.2021 16:15 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 5:2