# Zespół M Pkt BZ BS
1. MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 12 34 76 20
2. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 12 22 47 37
3. MKS Cracovia (JM) 12 9 36 65
4. UKH Unia Oświęcim (JM) 12 7 29 66

Eliminacje OOM 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
1 18.09.2020 11:15 UKH Unia Oświęcim (JM) MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 1:9
2 18.09.2020 14:00 MKS Cracovia (JM) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 3:5

Eliminacje OOM 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
3 19.09.2020 11:15 MKS Cracovia (JM) UKH Unia Oświęcim (JM) 4:7
4 19.09.2020 14:00 MMKS Podhale Nowy Targ (JM) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 1:2 k.

Eliminacje OOM 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
5 20.09.2020 11:15 UKH Unia Oświęcim (JM) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2:6
6 20.09.2020 14:00 MKS Cracovia (JM) MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 1:4

Eliminacje OOM 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
7 23.10.2020 15:00 UKH Unia Oświęcim (JM) MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 2:10
8 23.10.2020 18:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) MKS Cracovia (JM) 10:6

Eliminacje OOM 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
9 24.10.2020 10:00 MMKS Podhale Nowy Targ (JM) MKS Cracovia (JM) 8:4
10 24.10.2020 13:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) UKH Unia Oświęcim (JM) 5:1

Eliminacje OOM 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
11 25.10.2020 11:15 MKS Cracovia (JM) UKH Unia Oświęcim (JM) 4:1
12 25.10.2020 14:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 1:7

Eliminacje OOM 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
13 27.11.2020 15:15 MKS Cracovia (JM) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2:4
14 27.11.2020 18:00 MMKS Podhale Nowy Targ (JM) UKH Unia Oświęcim (JM) 6:1

Eliminacje OOM 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
15 28.11.2020 12:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) UKH Unia Oświęcim (JM) 4:3 k.
16 28.11.2020 14:45 MMKS Podhale Nowy Targ (JM) MKS Cracovia (JM) 8:3

Eliminacje OOM 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
17 29.11.2020 11:30 UKH Unia Oświęcim (JM) MKS Cracovia (JM) 6:2
18 29.11.2020 14:00 MMKS Podhale Nowy Targ (JM) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 5:1

Eliminacje OOM 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
19 29.01.2021 14:30 MKS Cracovia (JM) MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 1:9
20 29.01.2021 20:30 UKH Unia Oświęcim (JM) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2:6

Eliminacje OOM 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
21 30.01.2021 12:30 MMKS Podhale Nowy Targ (JM) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 3:2
22 30.01.2021 18:00 UKH Unia Oświęcim (JM) MKS Cracovia (JM) 2:4

Eliminacje OOM 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
23 31.01.2021 12:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) MKS Cracovia (JM) 1:2
24 31.01.2021 14:30 UKH Unia Oświęcim (JM) MMKS Podhale Nowy Targ (JM) 1:6