# Zespół M Pkt BZ BS
1. KH Polonia Bytom (JM) 12 36 86 31
2. KS K-ce Naprzód Janów (JM) 12 20 49 39
3. MOSM Tychy (JM) 12 14 44 52
4. UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 12 2 26 83

Eliminacje OOM 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
1 04.01.2021 09:00 KS K-ce Naprzód Janów (JM) MOSM Tychy (JM) 4:3 k.
2 04.01.2021 15:45 UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) KH Polonia Bytom (JM) 1:4

Eliminacje OOM 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
3 05.01.2021 09:00 KH Polonia Bytom (JM) MOSM Tychy (JM) 5:3
4 05.01.2021 16:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) KS K-ce Naprzód Janów (JM) 3:5

Eliminacje OOM 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
5 06.01.2021 09:00 KS K-ce Naprzód Janów (JM) KH Polonia Bytom (JM) 0:4
6 06.01.2021 14:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) MOSM Tychy (JM) 3:7

Eliminacje OOM 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
7 23.10.2020 11:00 KS K-ce Naprzód Janów (JM) MOSM Tychy (JM) 2:1
8 23.10.2020 14:00 KH Polonia Bytom (JM) UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 10:1

Eliminacje OOM 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
9 24.10.2020 14:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) KS K-ce Naprzód Janów (JM) 3:4
10 24.10.2020 19:30 KH Polonia Bytom (JM) MOSM Tychy (JM) 7:3

Eliminacje OOM 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
11 25.10.2020 12:00 MOSM Tychy (JM) UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 3:2
12 25.10.2020 14:45 KH Polonia Bytom (JM) KS K-ce Naprzód Janów (JM) 4:3

Eliminacje OOM 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
13 27.11.2020 11:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) KH Polonia Bytom (JM) 2:12
14 27.11.2020 14:00 MOSM Tychy (JM) KS K-ce Naprzód Janów (JM) 2:1 k.

Eliminacje OOM 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
15 28.11.2020 11:45 KS K-ce Naprzód Janów (JM) UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 11:1
16 28.11.2020 14:45 MOSM Tychy (JM) KH Polonia Bytom (JM) 5:12

Eliminacje OOM 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
17 29.11.2020 11:00 KH Polonia Bytom (JM) KS K-ce Naprzód Janów (JM) 6:4
18 29.11.2020 14:00 MOSM Tychy (JM) UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 4:5 k.

Eliminacje OOM 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
19 29.01.2021 15:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) KH Polonia Bytom (JM) 2:13
20 29.01.2021 18:45 KS K-ce Naprzód Janów (JM) MOSM Tychy (JM) 6:5 k.

Eliminacje OOM 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
21 30.01.2021 12:30 KH Polonia Bytom (JM) MOSM Tychy (JM) 4:3
22 30.01.2021 16:15 KS K-ce Naprzód Janów (JM) UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 5:2

Eliminacje OOM 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
23 31.01.2021 12:30 MOSM Tychy (JM) UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 5:1
24 31.01.2021 16:15 KS K-ce Naprzód Janów (JM) KH Polonia Bytom (JM) 4:5