# Zespół M Pkt BZ BS
1. MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 20 57 140 39
2. UKH Unia Oświęcim (ŻS) 20 42 181 62
3. UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 20 39 132 53
4. MKS Cracovia (ŻS) 20 23 91 128
5. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 20 17 53 114
6. KH Dębica (ŻS) 20 2 31 232

RUNDA 1 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
1 11.10.2020 14:15 MKS Cracovia (ŻS) KH Dębica (ŻS) 15:3
2 03.10.2020 12:30 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 1:12
3 06.02.2021 13:00 UKH Unia Oświęcim (ŻS) UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 4:2

RUNDA 1 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
4 17.10.2020 11:15 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) KH Dębica (ŻS) 20:2
5 25.10.2020 16:30 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 7:2
6 07.01.2021 15:00 MKS Cracovia (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 3:5

RUNDA 1 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
7 23.02.2021 16:15 KH Dębica (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2:6
8 18.12.2020 18:00 UKH Unia Oświęcim (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 11:2
9 06.12.2020 14:00 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 3:2

RUNDA 1 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
10 09.01.2021 14:15 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) KH Dębica (ŻS) 11:1
11 13.12.2020 11:15 MKS Cracovia (ŻS) UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 5:7
12 14.11.2020 15:30 UKH Unia Oświęcim (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 14:4

RUNDA 1 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
13 31.10.2020 10:00 UKH Unia Oświęcim (ŻS) KH Dębica (ŻS) 28:1
14 14.02.2021 11:00 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 5:3
15 15.11.2020 11:15 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 9:3

RUNDA 2 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
16 05.12.2020 11:15 MKS Cracovia (ŻS) KH Dębica (ŻS) 10:3
17 12.12.2020 11:30 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 3:1
18 13.03.2021 15:00 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 1:4

RUNDA 2 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
19 24.10.2020 11:15 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) KH Dębica (ŻS) 12:1
20 17.12.2020 18:00 UKH Unia Oświęcim (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 1:3
21 29.01.2021 20:30 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 4:3

RUNDA 2 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
22 20.02.2021 14:15 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) KH Dębica (ŻS) 4:1
23 22.11.2020 11:15 MKS Cracovia (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2:21
24 10.01.2021 10:00 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2:3

RUNDA 2 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
25 16.01.2021 12:15 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) KH Dębica (ŻS) 16:0
26 25.10.2020 11:15 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 14:1
27 27.02.2021 13:30 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 1:6

RUNDA 2 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
28 13.12.2020 12:45 UKH Unia Oświęcim (ŻS) KH Dębica (ŻS) 12:1
29 05.03.2021 15:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 1:9
30 14.01.2021 15:00 MKS Cracovia (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 0:5

RUNDA 3 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
31 21.02.2021 11:00 KH Dębica (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 3:13
32 24.01.2021 11:45 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 4:9
33 21.02.2021 14:30 UKH Unia Oświęcim (ŻS) UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 3:1

RUNDA 3 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
34 14.11.2020 10:00 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) KH Dębica (ŻS) 13:1
35 31.01.2021 11:30 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 8:6
36 15.01.2021 12:30 MKS Cracovia (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 4:1

RUNDA 3 13 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
37 09.03.2021 16:15 KH Dębica (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 3:2 k.
38 20.02.2021 12:00 UKH Unia Oświęcim (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 11:3
39 17.01.2021 11:15 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 5:1

RUNDA 3 14 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
40 14.03.2021 10:00 KH Dębica (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 0:7
41 28.02.2021 12:00 MKS Cracovia (ŻS) UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 4:6
42 15.11.2020 10:15 UKH Unia Oświęcim (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 10:2

RUNDA 3 15 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
43 12.02.2021 14:30 KH Dębica (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 1:16
44 19.11.2020 17:00 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 6:0
45 26.02.2021 18:00 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 10:2

RUNDA 4 16 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
46 13.02.2021 11:00 KH Dębica (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 3:7
47 01.01.2021 00:00 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 5:0
48 14.03.2021 10:00 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 4:3

RUNDA 4 17 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
49 07.03.2021 14:00 KH Dębica (ŻS) UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 1:14
50 07.03.2021 12:00 UKH Unia Oświęcim (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 3:11
51 30.01.2021 11:30 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 1:2 k.

RUNDA 4 18 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
52 03.10.2020 14:45 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) KH Dębica (ŻS) 10:1
53 14.02.2021 10:00 MKS Cracovia (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 4:3
54 04.02.2021 14:45 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2:7

RUNDA 4 19 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
55 14.03.2021 11:30 KH Dębica (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 2:3
56 23.01.2021 10:00 UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) MKS Cracovia (ŻS) 5:2
57 28.02.2021 13:30 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 3:10

RUNDA 4 20 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
58 05.03.2021 14:30 KH Dębica (ŻS) UKH Unia Oświęcim (ŻS) 1:13
59 16.02.2021 15:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 0:6
60 07.02.2021 11:15 MKS Cracovia (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS) 6:3