Statystyki PZHL

# Zespół M Pkt BZ BS
1. TMH Polonia Bytom (PLHK) 11 33 78 16
2. GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 14 26 66 46
3. MUKS Naprzód Janów (PLHK) 10 15 35 28
4. SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 13 13 40 57
5. UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 12 3 23 95

Legenda

M
Liczba rozegranych meczów
Pkt
Liczba zdobytych punktów
BZ
Bramki zdobyte
BS
Bramki stracone

01 Runda 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
1 02.09.2017 19:00 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 2:6 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
2 09.09.2017 17:00 TMH Polonia Bytom (PLHK) 7:1 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
3 10.09.2017 17:15 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 0:2 TMH Polonia Bytom (PLHK)
4 16.09.2017 18:00 TMH Polonia Bytom (PLHK) 6:4 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
5 16.09.2017 20:00 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2:6 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
6 17.09.2017 11:30 TMH Polonia Bytom (PLHK) 5:2 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
7 23.09.2017 12:45 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 1:15 TMH Polonia Bytom (PLHK)
8 23.09.2017 18:15 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 16:2 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
9 07.10.2017 19:30 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 0:4 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
10 07.10.2017 14:30 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 0:11 TMH Polonia Bytom (PLHK)
11 08.10.2017 11:45 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 3:1 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
12 14.10.2017 14:30 MUKS Naprzód Janów (PLHK) 3:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
13 21.10.2017 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 4:3 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
14 21.10.2017 19:00 TMH Polonia Bytom (PLHK) 4:1 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
15 22.10.2017 11:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 3:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
16 28.10.2017 14:30 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 9:3 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
17 29.10.2017 12:30 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2:4 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
18 04.11.2017 18:00 TMH Polonia Bytom (PLHK) 4:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
19 04.11.2017 13:30 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 4:3 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
20 18.11.2017 19:45 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 2:8 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
21 18.11.2017 19:30 TMH Polonia Bytom (PLHK) 12:1 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
22 19.11.2017 11:00 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 4:5 d. GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
23 25.11.2017 09:45 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 0:2 MUKS Naprzód Janów (PLHK)
24 25.11.2017 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 7:1 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
25 26.11.2017 10:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 8:2 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
26 18.01.2018 19:30 MUKS Naprzód Janów (PLHK) TMH Polonia Bytom (PLHK)
27 02.12.2017 15:30 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 4:6 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
28 03.12.2017 08:45 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2:10 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
29 09.12.2017 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2:7 TMH Polonia Bytom (PLHK)
30 09.12.2017 18:30 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 3:0 UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
31 10.12.2017 10:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2:5 TMH Polonia Bytom (PLHK)
32 20.01.2018 20:00 MUKS Naprzód Janów (PLHK) UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
33 20.01.2018 12:15 SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) TMH Polonia Bytom (PLHK)
34 21.01.2018 12:00 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) MUKS Naprzód Janów (PLHK)
35 21.01.2018 14:30 TMH Polonia Bytom (PLHK) SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
36 27.01.2018 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) MUKS Naprzód Janów (PLHK)
37 27.01.2018 UKHK Unia Oświęcim (PLHK) TMH Polonia Bytom (PLHK)
38 28.01.2018 GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) MUKS Naprzód Janów (PLHK)
39 03.02.2018 MUKS Naprzód Janów (PLHK) SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)
40 03.02.2018 TMH Polonia Bytom (PLHK) UKHK Unia Oświęcim (PLHK)
1.24