# Zespół M Pkt BZ BS
1. JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 21 62 324 36
2. MOSM Tychy (ŻS) 21 55 367 46
3. KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 21 45 221 94
4. UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 21 33 166 121
5. KH Polonia Bytom (ŻS) 21 30 102 148
6. Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 21 11 50 239
7. KS Luce Cieszyn (ŻS) 21 10 56 336
8. KH Polonia Bytom II (ŻS) 21 6 45 311

RUNDA 1 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
1 21.09.2020 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 24:0
2 21.09.2020 16:30 MOSM Tychy (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 29:0
3 21.09.2020 17:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) KS Luce Cieszyn (ŻS) 27:1
4 21.09.2020 16:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 14:6

RUNDA 1 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
5 29.09.2020 12:00 KH Polonia Bytom II (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 1:12
6 28.09.2020 16:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) KS Luce Cieszyn (ŻS) 17:1
7 28.09.2020 17:00 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 0:18
8 28.09.2020 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) MOSM Tychy (ŻS) 9:4

RUNDA 1 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
9 05.10.2020 16:30 MOSM Tychy (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 21:1
10 05.10.2020 18:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 1:9
11 05.10.2020 15:45 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 12:3
12 21.12.2020 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 3:9

RUNDA 1 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
13 12.10.2020 17:15 KS Luce Cieszyn (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 10:2
14 14.11.2020 11:45 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 5:6
15 12.10.2020 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 14:2
16 12.10.2020 16:30 MOSM Tychy (ŻS) KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 16:2

RUNDA 1 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
17 19.10.2020 18:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 24:2
18 19.10.2020 15:45 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) MOSM Tychy (ŻS) 3:10
19 19.10.2020 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 9:2
20 19.10.2020 17:15 KS Luce Cieszyn (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 5:7

RUNDA 1 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
21 26.10.2020 18:00 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 6:2
22 26.10.2020 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) KS Luce Cieszyn (ŻS) 21:3
23 26.10.2020 16:30 MOSM Tychy (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 13:0
24 26.10.2020 18:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 9:7

RUNDA 1 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
25 02.11.2020 15:45 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 18:0
26 02.11.2020 18:15 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 6:3
27 02.11.2020 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) MOSM Tychy (ŻS) 1:38
28 13.12.2020 13:30 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2:13

RUNDA 2 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
29 09.11.2020 17:15 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 23:2
30 09.11.2020 18:00 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MOSM Tychy (ŻS) 3:28
32 09.11.2020 15:45 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 6:5 d.
31 09.11.2020 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 1:19

RUNDA 2 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
33 20.11.2020 11:45 KH Polonia Bytom (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 10:1
34 16.11.2020 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 1:17
36 16.11.2020 18:15 MOSM Tychy (ŻS) JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 5:6 d.
35 16.11.2020 18:30 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 11:0

RUNDA 2 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
37 23.11.2020 16:15 MOSM Tychy (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 26:3
38 23.11.2020 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 10:2
39 21.12.2020 18:00 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 3:11
40 23.11.2020 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 2:8

RUNDA 2 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
41 04.01.2021 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 3:9
42 30.11.2020 18:00 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 2:5
43 25.11.2020 16:15 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 4:11
44 30.11.2020 18:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) MOSM Tychy (ŻS) 0:16

RUNDA 2 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
45 07.12.2020 17:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 16:3
46 07.12.2020 16:30 MOSM Tychy (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 16:1
47 07.12.2020 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 16:1
48 07.12.2020 18:00 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) KS Luce Cieszyn (ŻS) 4:3 d.

RUNDA 2 13 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
49 26.11.2020 18:30 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 2:3
50 14.12.2020 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 0:27
51 14.12.2020 16:00 MOSM Tychy (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 18:3
52 18.12.2020 18:15 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 0:8

RUNDA 2 14 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
53 11.01.2021 17:45 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 10:2
54 11.01.2021 18:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 11:1
55 11.01.2021 16:30 MOSM Tychy (ŻS) KS Luce Cieszyn (ŻS) 31:0
56 11.01.2021 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 17:0

RUNDA 3 15 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
57 18.01.2021 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) KS Luce Cieszyn (ŻS) 29:1
58 18.01.2021 16:30 MOSM Tychy (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 21:1
59 18.01.2021 18:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 15:0
60 18.01.2021 16:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 2:3 d.

RUNDA 3 16 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
61 25.01.2021 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 2:9
62 25.01.2021 18:00 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 4:7
63 24.01.2021 17:15 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 19:1
64 25.01.2021 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) MOSM Tychy (ŻS) 4:1

RUNDA 3 17 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
65 01.02.2021 16:30 MOSM Tychy (ŻS) KS Luce Cieszyn (ŻS) 21:1
66 01.02.2021 18:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 3:9
67 01.02.2021 15:45 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 8:2
68 01.02.2021 18:30 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 0:5

RUNDA 3 18 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
69 15.02.2021 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 5:3
70 12.02.2021 11:45 KH Polonia Bytom II (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 3:7
71 15.02.2021 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 5:1
72 15.02.2021 16:30 MOSM Tychy (ŻS) KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 9:0

RUNDA 3 19 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
73 22.02.2021 18:30 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) KS Luce Cieszyn (ŻS) 14:0
74 12.02.2021 17:15 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) MOSM Tychy (ŻS) 2:10
75 22.02.2021 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 11:1
76 22.02.2021 18:00 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 4:2

RUNDA 3 20 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
77 01.03.2021 16:45 KS Luce Cieszyn (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 11:5
78 01.03.2021 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 21:1
79 01.03.2021 16:30 MOSM Tychy (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 13:5
80 01.03.2021 18:00 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 6:5

RUNDA 3 21 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
81 08.03.2021 15:45 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) KS Luce Cieszyn (ŻS) 19:2
82 08.03.2021 18:30 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) KH Polonia Bytom (ŻS) 10:1
83 08.03.2021 18:00 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) MOSM Tychy (ŻS) 1:21
84 08.03.2021 17:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) KH Polonia Bytom II (ŻS) 36:0