Statystyki PZHL

W sezonie 2018/2019 w Polskiej Hokej Lidze wymagane minimum dla bramkarzy posiadających polskie obywatelstwo to 1140 minut zsumowane z meczów IV rund fazy zasadniczej.

Bramkarze:

# Nazwisko i Imię Zespół Czas
1. Raszka Ondrej JKH GKS Jastrzębie 2279:00
2. Odrobny Przemysław TatrySki Podhale Nowy Targ 2130:15
3. Spesny Patrik KH Energa Toruń 2006:20
4. Murray John GKS Tychy 1891:53
5. Radziszewski Rafał Zagłębie Sosnowiec 1879:40
6. Lindskoug Kevin Tauron KH GKS Katowice 1852:40
7. Fikrt Michal KS Unia Oświęcim 1508:12
8. Luba Michael Comarch Cracovia 1483:00
9. Studziński Mateusz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 1267:06
10. Tolonen Toumas Orlik Opole 1016:44
11. Kraus Dominik Węglokoks Kraj Polonia Bytom 1013:13
12. Cowley Evan MH Automatyka Gdańsk 961:07
13. Tsaregorodtsev Evgeny MH Automatyka Gdańsk 743:39
14. Nobis Jarosław Orlik Opole 673:05
15. Vilardo Nicholas Orlik Opole 651:49
16. Witkowski Tomasz MH Automatyka Gdańsk 519:31
17. Lipiński Sebastian Kadra PZHL U23 506:45
18. Lewartowski Kamil GKS Tychy 447:09
19. Kowalówka Robert Comarch Cracovia 428:50
20. Czernik Michał Zagłębie Sosnowiec 368:13
21. Kieler Michał Tauron KH GKS Katowice 359:50
22. Bacashihua Jason Comarch Cracovia 300:00
23. Kapica Błażej TatrySki Podhale Nowy Targ 261:17
24. Lipiński Sebastian KS Unia Oświęcim 227:38
25. Zawalski Jakub Kadra PZHL U23 221:44
26. Bojanowski Krzysztof KH Energa Toruń 211:38
27. Prokop Oskar Kadra PZHL U23 169:12
28. Czernik Michał Kadra PZHL U23 120:00
29. Kopriva Miroslav Comarch Cracovia 120:00
30. Prokop Oskar JKH GKS Jastrzębie 80:00
31. Robaszkiewicz Dominik Orlik Opole 67:00
32. Lewartowski Kamil Kadra PZHL U23 60:00
33. Studziński Mateusz MH Automatyka Gdańsk 56:11
34. Trawiński Bartosz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 43:54
35. Kołodziej Mateusz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 08:40
36. Zgrzebnicki Konrad MH Automatyka Gdańsk 00:00
37. Zawalski Jakub GKS Tychy 00:00
38. Miarka Maciej Kadra PZHL U23 00:00
39. Płonka Filip KS Unia Oświęcim 00:00
40. Soliński Wiktor MH Automatyka Gdańsk 00:00
41. Berggruen Kamil Tauron KH GKS Katowice 00:00
42. Bizub Paweł TatrySki Podhale Nowy Targ 00:00
43. Kotuła Marcel Zagłębie Sosnowiec 00:00
44. Smolin Denis Orlik Opole 00:00
45. Załucki Oskar JKH GKS Jastrzębie 00:00
46. Łazarz Witold KS Unia Oświęcim 00:00