Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Jiri Sejba

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Wynik:

    12:2 (3:1, 7:1, 2:0)

  • Data:

    2016-11-09

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy w Tychach

  • Sędzia główny:

    Kępa Przemysław, X

  • Sędzia liniowy:

    Robert Długi, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:54 R

Dołęga Jarosław Trakhanov Denis

1:1 01:07 R

Bepierszcz Mateusz Zatko Miroslav, Komorski Filip

2:1 02:59 R

Komorski Filip Ciura Bartosz

3:1 13:36 R

Ciura Bartosz Jeziorski Bartłomiej, Vitek Josef

3:2 21:48 R

Mikhailau Uladzimir Dołęga Jarosław, Kalinowski Michał

4:2 22:30 R

Komorski Filip Zatko Miroslav

5:2 23:12 R

Bagiński Adam Rzeszutko Jarosław, Woźnica Michał

6:2 24:14 R

Kristek Jaroslav Vitek Josef, Jeziorski Bartłomiej

7:2 27:30 R

Bagiński Adam Woźnica Michał, Horzelski Marcin

8:2 35:11 +1

Rzeszutko Jarosław Woźnica Michał, Górny Kamil

9:2 36:30 R

Vitek Josef Jeziorski Bartłomiej, Ciura Bartosz

10:2 38:06 +1

Witecki Jakub Zatko Miroslav

11:2 45:34 R

Vozdecky Martin Kristek Jaroslav

12:2 59:13 R

Jeziorski Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:08 Jaworski Adrian KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
10:06 Horzelski Marcin GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:08 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Uderzenie kijem
27:59 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:39 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
36:51 Jaworski Adrian KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
46:03 Naparło Piotr KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:28 Kukushkin Siergiej KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
48:40 Horzelski Marcin GKS Tychy 2 Uderzenie kijem
54:05 Bepierszcz Mateusz GKS Tychy 2 Przeszkadzanie

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
48 Zigardy Stefan 60:00 8 6 2 75
31 Kosowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kubos Peter 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 1 2 3 0
91 Jeziorski Bartłomiej 1 3 4 0
5 Komorski Filip 2 1 3 0
73 Vitek Josef 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
65 Bryk Mateusz 0 0 0 0
8 Vozdecky Martin 1 0 1 0
49 Kristek Jaroslav 1 1 2 0
77 Bepierszcz Mateusz 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
60 Zatko Miroslav 0 3 3 0
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Górny Kamil 0 1 1 0
33 Horzelski Marcin 0 1 1 4
14 Woźnica Michał 0 3 3 0
13 Rzeszutko Jarosław 1 1 2 0
3 Bagiński Adam 2 0 2 0

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 40:00 25 20 5 80
51 Studziński Mateusz 20:00 19 12 7 63

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 4
11 Jaworski Adrian 0 0 0 4
10 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 2
15 Minge Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 0 1 1 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 1 1 0
23 Mikhailau Uladzimir 1 0 1 0
29 Dołęga Jarosław 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
90 Kourakh Artur 0 0 0 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 2
77 Naparło Piotr 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
1.7