Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL)

  • Trener MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL):

    Stanisław Urban

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL):

    Włodzimierz Urbańczyk

  • Wynik:

    3:2 d. (1:1, 1:0, 0:1, 1:0d)

  • Data:

    2017-10-14

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek, Sebastian Salałach

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:14 EQ

Wilk Daniel Smrek Emil, Kukla Igor

1:1 15:49 EQ

Sobesto Arkadiusz

2:1 24:14 EQ

Sobesto Arkadiusz Rajtar Marcin

2:2 43:07 EQ

Kot Anna

3:2 64:12 +1

Sobesto Arkadiusz Tynka Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
27:07 Sobesto Arkadiusz MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL) 2 Uderzenie kijem
27:07 Smrek Emil UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:00 Dzięgiel Miłosz MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL) 2 Uderzenie kijem
44:10 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
45:38 - MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
61:13 - MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
62:42 Zygmunt Michał UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Uderzenie kijem

Składy

MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Rospond Michał 40:00 1 0 1 0
19 Parcz Bartłomiej 24:12 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 0
5 Sobczyk Borys 0 0 0 0
25 Tynka Dawid 0 1 1 0
87 Drozd Ignacy 0 0 0 0
9 Kurcab Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Mętel Kamil 0 0 0 0
12 Dzięgiel Miłosz 0 0 0 2
78 Klimek Mikołaj 0 0 0 0
16 Gorczyca Sebastian 0 0 0 0
15 Sobesto Arkadiusz 3 0 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Rajtar Marcin 0 1 1 0
75 Adamczyk Oskar 0 0 0 0
95 Wiśniewski Filip 0 0 0 0
42 Tomal Miłosz 0 0 0 0
24 Barnaś Kacper 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
99 Gąsior Adrian 00:00 2 0 2 0
31 Mąsior Adam 43:31 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
18 Bibrzycki Michał 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
88 Michalak Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 1 0 1 0
8 Bratek Jan 0 0 0 10
87 Kukla Igor 0 1 1 0
69 Smrek Emil 0 1 1 2
28 Wilk Daniel 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
6 Klaja Kacper 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Zygmunt Michał 0 0 0 2
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
33 Korczyk Dariusz 0 0 0 0