Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL):

    Tomasz Wolanin

  • Goście:

    UKH Dębica (ŻS MOZHL)

  • Trener UKH Dębica (ŻS MOZHL):

    Michał Wiktor

  • Wynik:

    5:3 (0:0, 3:0, 2:3)

  • Data:

    2018-03-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:15

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    Tomasz Dutkiewicz, Hubert Paszkiewicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 22:10 EQ

Starościak Michał

2:0 34:35 EQ

Stabryła Krzysztof

3:0 38:20 EQ

Lisowski Krystian

3:1 41:22 EQ

Żądło Kamil Balasa Dawid

3:2 42:04 EQ

Żądło Kamil

4:2 50:57 EQ

Lisowski Krystian Śnieżek Jan

5:2 51:25 +1

Radwański Aleks Szarzyński Hubert, Lisowski Krystian

5:3 55:31 EQ

Kielar Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:38 Lisowski Krystian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL) 2 Rzucenie na bandę
05:28 Żądło Kamil UKH Dębica (ŻS MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:15 Żądło Kamil UKH Dębica (ŻS MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Źrebiec Franciszek 40:00 0 0 0 0
31 Futryk Jakub 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Szarzyński Hubert 0 1 1 0
23 Śnieżek Jan 0 1 1 0
9 Lisowski Krystian 2 1 3 2
83 Łańko Oliwier 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Starościak Michał 1 0 1 0
38 Tymcio Oskar 0 0 0 0
2 Stabryła Krzysztof 1 0 1 0
88 Karnas Marcel 0 0 0 0
55 Górniak Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Bąk Jakub 0 0 0 0
94 Mazur II Jakub 0 0 0 0
47 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0
77 Mazur Jan 0 0 0 0
34 Sudyka Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Lemko Eryk 0 0 0 0
16 Sobota Leon 0 0 0 0
44 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
53 Błaszczak Szymon 0 0 0 0

UKH Dębica (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Wrona Oskar 20:00 0 0 0 0
69 Tyczyński Igor 40:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Kozioł Adam 0 0 0 0
32 Maniak Wiktor 0 0 0 0
9 Kielar Bartosz 1 0 1 0
19 Żądło Kamil 2 0 2 4
21 Balasa Dawid 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Pękala Mikołaj 0 0 0 0
90 Wolski Tomasz 0 0 0 0
54 Klimczak Jakub 0 0 0 0
91 Tumidalski Oliwer 0 0 0 0
17 Pawlik Paweł 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Stachura Jan 0 0 0 0
25 Majewski Mikołaj 0 0 0 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
34 Reguła Wiktor 0 0 0 0
81 Kuzak II Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Nosal Natalia 0 0 0 0