Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ):

    Michał Radwański

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ):

    IRENEUSZ JAROSZ

  • Wynik:

    0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

  • Data:

    04.02.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:30

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    Daniel Darosz

  • Sędzia liniowy:

    DARIUSZ CYBUCH, JAKUB MOŁOŃ

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:25 EQ

Klekot Jan Kurandy Jakub

0:2 09:14 EQ

Kurandy Jakub Noworyta Aleksander

- 21:16 PS

Dulęba Marcin

0:3 25:08 EQ

Guzik Arkadiusz Daniliszyn Kamil

0:4 54:48 EQ

Filipowicz Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:16 Klekot Jan UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
28:16 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
37:41 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
42:45 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
55:13 Daniliszyn Kamil UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
56:16 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
59:43 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Buczek Dominik 40:00 3 0 3 0
35 Wiszyński Filip 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Niemczyk Patryk 0 0 0 4
83 Orzechowski Radosław 0 0 0 0
28 Sienkiewicz Filip 0 0 0 0
88 Dulęba Marcin 0 0 0 0
47 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Ostafiński Gabriel 0 0 0 0
53 Koczera Mateusz 0 0 0 0
20 Sanocz Maksymilian 0 0 0 0
25 Mazur Jan 0 0 0 0
22 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Radwański Aleks 0 0 0 0
55 Pisula Paweł 0 0 0 0
9 Mazur II Jakub 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 31:44 0 0 0 0
91 Klaja Szymon 28:16 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 0
17 Klekot Jan 1 0 1 0
8 Zabawski Szymon 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 1 0 1 0
87 Filipowicz Mateusz 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 0 0 0 2
16 Kurandy Jakub 1 1 2 2
9 Daniliszyn Kamil 0 1 1 10
13 Noworyta Aleksander 0 1 1 0
12 Płachta Gabriel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
88 Motyka Dariusz 0 0 0 0