Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL):

    Michał Radwański

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ MOZHL)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ MOZHL):

    RYSZARD KACZMARCZYK

  • Wynik:

    1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

  • Data:

    2018-02-24

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

    11:20

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    Tomasz Dutkiewicz

  • Sędzia liniowy:

    DANIEL DAROSZ, GRZEGORZ NIEMCZYK

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:19 +1

Pisula Paweł Radwański Aleks

1:1 23:08 EQ

Trzebunia Jakub Hanusiak Remigiusz, Kapica Tobiasz

1:2 33:54 EQ

Trzebunia Jakub Kapica Tobiasz

1:3 42:34 -1

Szlembarski Dominik Jarczyk Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:11 Ostafiński Gabriel UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Trzymanie
13:11 Nykaza Daniel MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ MOZHL) 2 Przeszkadzanie
14:07 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Podcięcie
30:30 Sienkiewicz Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Rzucenie na bandę
40:36 Worwa Kacper MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ MOZHL) 2 Trzymanie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
0 Buczek Dominik 40:00 2 0 2 0
0 Wiszyński Filip 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Niemczyk Patryk 0 0 0 2
0 Orzechowski Radosław 0 0 0 0
0 Sienkiewicz Filip 0 0 0 2
9 Dulęba Marcin 0 0 0 0
77 Ostafiński Gabriel 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Koczera Mateusz 0 0 0 0
53 Sanocz Maksymilian 0 0 0 0
55 Pisula Paweł 1 0 1 0
22 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 0 1 1 0

MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Polak Oskar 30:30 1 0 1 0
32 Klimowski Szymon 29:30 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Danel Patryk 0 0 0 0
93 Remiasz Filip 0 0 0 0
10 Plewa Błażej 0 0 0 0
8 Kapica Tobiasz 0 2 2 0
9 Maciaszek Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szlembarski Dominik 1 0 1 0
23 Nykaza Daniel 0 0 0 2
87 Jarczyk Krzysztof 0 1 1 0
88 Malasiński Kacper 0 0 0 0
18 Trzebunia Jakub 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Wikar Krystian 0 0 0 0
67 Worwa Kacper 0 0 0 2
90 Hanusiak Remigiusz 0 1 1 0
21 Siuty Szymon 0 0 0 0
11 Sokół Jan 0 0 0 0