Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL):

    Michał Radwański

  • Goście:

    MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL)

  • Trener MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL):

    Marcin Cieślak

  • Wynik:

    2:4 (1:2, 1:1, 0:1)

  • Data:

    2018-01-27

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    12:45

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    GRZEGORZ NIEMCZYK

  • Sędzia liniowy:

    DANIEL DAROSZ, JAKUB MOŁOŃ

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:20 EQ

Bieniek Benedykt

1:1 10:26 EQ

Dulęba Marcin Mazur II Jakub

1:2 18:03 EQ

Surma Olaf Skrzek Wiktor

2:2 36:18 EQ

Żółkiewicz Dawid Dulęba Marcin, Sienkiewicz Filip

2:3 38:59 EQ

Wilk Jakub

2:4 58:45 EN

Skrzek Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:01 Skrzek Wiktor MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:35 Surma Olaf MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL) 2 Uderzenie kijem
20:34 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:49 Zych Wiktor MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL) 2 Uderzenie kijem

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Buczek Dominik 40:00 3 0 3 0
35 Wiszyński Filip 19:45 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Niemczyk Patryk 0 0 0 0
83 Orzechowski Radosław 0 0 0 0
28 Sienkiewicz Filip 0 1 1 0
88 Dulęba Marcin 1 1 2 2
9 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Ostafiński Gabriel 0 0 0 0
8 Koczera Mateusz 0 0 0 0
20 Sanocz Maksymilian 0 0 0 0
25 Mazur Jan 0 0 0 0
22 Żółkiewicz Dawid 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Radwański Aleks 0 0 0 0
55 Pisula Paweł 0 0 0 0
90 Mazur II Jakub 0 1 1 0

MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Mytko Danylo 40:00 1 0 1 0
23 Pękała Nikodem 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Zych Wiktor 0 0 0 2
5 Kazek Robert 0 0 0 0
8 Nakielski Przemysław 0 0 0 0
18 Wilk Jakub 1 0 1 0
4 Shvetsov Yurii 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0
19 Surma Olaf 1 0 1 2
20 Hopp Mikołaj 0 0 0 0
3 Skrzek Wiktor 1 1 2 2
14 Bieniek Benedykt 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Nosal Małgorzata 0 0 0 0
2 Kozioł Wojciech 0 0 0 0