Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia / KTH KM U16 (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia / KTH KM U16 (MŁ):

    Marcin Cieślak

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    7:1 (3:1, 1:0, 3:0)

  • Data:

    07.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:20

  • Godzina zakończenia:

    15:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Sebastian Sałach, Marcin Młynarski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    32

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:40 EQ

Jaracz Michał

2:0 16:33 +1

Wróbel Marlon Kiełbicki Szymon

3:0 18:45 EQ

Wróbel Marlon

3:1 19:05 EQ

Sienkiewicz Filip Mazur Jan, Dulęba Marcin

4:1 28:03 EQ

Wilk Jakub

5:1 42:02 EQ

Bieniek Benedykt Bieniek Benedykt

6:1 45:56 +1

Wilk Jakub Jaracz Michał

7:1 53:09 EQ

Wilk Jakub Kiełbicki Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:43 Kowalski Leon MKS Cracovia / KTH KM U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
16:00 Orzechowski Radosław UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:59 - MKS Cracovia / KTH KM U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:46 Mazur Jan UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Cracovia / KTH KM U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Mytko Danylo 31:00 0 0 0 0
23 Pękała Nikodem 29:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Zych Wiktor 0 0 0 0
6 Jaracz Michał 1 1 2 0
8 Nakielski Przemysław 0 0 0 0
11 Ben-Khalfa Wahid 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Wilk Jakub 3 0 3 0
7 Kiełbicki Szymon 0 2 2 0
12 Kowalski Leon 0 0 0 2
14 Wróbel Marlon 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Surma Olaf 0 0 0 0
20 Hopp Mikołaj 0 0 0 0
3 Skrzek Wiktor 0 0 0 0
10 Bieniek Benedykt 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Nosal Małgorzata 0 0 0 0
2 Kozioł Wojciech 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Buczek Dominik 20:00 3 0 3 0
35 Wiszyński Filip 40:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Niemczyk Patryk 0 0 0 0
83 Orzechowski Radosław 0 0 0 2
28 Sienkiewicz Filip 1 0 1 0
88 Dulęba Marcin 0 1 1 0
47 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
1 Koczera Mateusz 0 0 0 0
77 Sanocz Maksymilian 0 0 0 0
25 Mazur Jan 0 1 1 2
22 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Rabiarz Olaf 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 0 0 0 0
55 Pisula Paweł 0 0 0 0
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0