Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ):

    Ireneusz Jarosz

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Wynik:

    4:3 d. (0:0, 2:2, 1:1, 1:0d)

  • Data:

    06.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    13:03

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, Szymon Urbańczyk

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 22:33 EQ

Trzebunia Jakub

1:1 25:21 EQ

Guzik Arkadiusz Dworzak Filip

2:1 32:59 EQ

Daniliszyn Kamil Kurandy Jakub

2:2 39:57 EQ

Trzebunia Jakub

2:3 45:58 EQ

Michalski Jakub Trzebunia Jakub

3:3 47:11 EQ

Tarłowski Mikołaj Kot Piotr

4:3 61:49 +1

Dworzak Filip Kot Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:37 Guzik Arkadiusz UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
08:37 Sokół Jan MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
14:51 Remiasz Filip MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
27:50 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Trzymanie
33:17 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
33:17 Trzebunia Jakub MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:29 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Rzucenie na bandę
60:52 Szlembarski Dominik MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Klaja Szymon 20:00 2 0 2 0
31 Płonka Filip 41:49 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 0
17 Klekot Jan 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 1 0 1 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 2 2 2
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
18 Zabawski Szymon 0 0 0 0
28 Tarłowski Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 1 1 2 0
7 Guzik Arkadiusz 1 0 1 2
16 Kurandy Jakub 0 1 1 2

MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Klimowski Szymon 28:50 2 0 2 0
41 Słowakiewicz Tadeusz 32:59 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Wikar Krystian 0 0 0 0
3 Remiasz Filip 0 0 0 2
79 Maciaszek Maciej 0 0 0 0
10 Plewa Błażej 0 0 0 0
76 Danel Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szlembarski Dominik 0 0 0 2
23 Nykaza Daniel 0 0 0 0
19 Jarczyk Krzysztof 0 0 0 0
88 Michalski Jakub 1 0 1 0
17 Trzebunia Jakub 2 1 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Worwa Kacper 0 0 0 0
40 Siuty Szymon 0 0 0 0
15 Sokół Jan 0 0 0 2