Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ):

    Ireneusz Jarosz

  • Goście:

    MKS Cracovia / KTH KM U16 (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia / KTH KM U16 (MŁ):

    Wojciech Różana

  • Wynik:

    2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

  • Data:

    27.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Michał Majkut, Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 33:27 EQ

Wróbel Marlon Jaracz Michał

1:1 44:23 EQ

Filipowicz Mateusz Daniliszyn Kamil

2:1 47:52 -1

Lichota Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:17 Wróbel Marlon MKS Cracovia / KTH KM U16 (MŁ) 2 Rzucenie na bandę
18:02 Klekot Jan UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:37 Płachta Gabriel UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
39:37 Płachta Gabriel UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
46:59 Guzik Arkadiusz UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Rzucenie na bandę

Składy

UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Klaja Szymon 20:00 0 0 0 0
31 Płonka Filip 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 1 0 1 0
17 Klekot Jan 0 0 0 2
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 2
9 Daniliszyn Kamil 0 1 1 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 1 0 1 0
8 Zabawski Szymon 0 0 0 0
28 Tarłowski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 0 0 0 0
12 Płachta Gabriel 0 0 0 12
88 Motyka Dariusz 0 0 0 0
4 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
2 Wawrzyk Ada 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kusak Patryk 0 0 0 0

MKS Cracovia / KTH KM U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Mytko Danylo 40:00 2 0 2 0
23 Pękała Nikodem 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Zych Wiktor 0 0 0 0
5 Kazek Robert 0 0 0 0
6 Jaracz Michał 0 1 1 0
11 Ben-Khalfa Wahid 0 0 0 0
18 Wilk Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0
10 Wróbel Marlon 1 0 1 2
19 Surma Olaf 0 0 0 0
20 Hopp Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Skrzek Wiktor 0 0 0 0
14 Bieniek Benedykt 0 0 0 0
16 Nosal Małgorzata 0 0 0 0