Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ):

    Ireneusz Jarosz

  • Wynik:

    5:1 (1:0, 4:1, 0:0)

  • Data:

    25.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    14:45

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski, Kamil Korwin

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:57 EQ

Kapica Fabian Żurawski Jakub

2:0 20:26 +1

Żurawski Jakub Szlembarski Dominik

3:0 21:39 +1

Kapica Fabian

4:0 21:56 EQ

Kapica Tobiasz Wikar Krystian

5:0 29:22 EQ

Kapica Tobiasz Kapica Fabian

5:1 38:53 EQ

Daniliszyn Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:11 Guzik Arkadiusz UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
20:57 Klekot Jan UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
34:59 Guzik Arkadiusz UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:20 Tarłowski Mikołaj UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Rzucenie na bandę
46:44 Nykaza Daniel MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:52 Kapica Fabian MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Słowakiewicz Tadeusz 33:15 0 0 0 0
41 Polak Oskar 26:45 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Wikar Krystian 0 1 1 0
76 Danel Patryk 0 0 0 0
10 Plewa Błażej 0 0 0 0
11 Kapica Tobiasz 2 0 2 0
79 Worwa Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szlembarski Dominik 0 1 1 0
3 Nykaza Daniel 0 0 0 2
19 Żurawski Jakub 1 1 2 0
17 Kapica Fabian 2 1 3 2
27 Olejarz Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Sokół Jan 0 0 0 0
40 Siuty Szymon 0 0 0 0
15 Malasiński Kacper 0 0 0 0
97 Michalski Jakub 0 0 0 0
7 Trzebunia Jakub 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Klaja Szymon 01:56 3 0 3 0
31 Płonka Filip 58:04 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 0
17 Klekot Jan 0 0 0 2
12 Płachta Gabriel 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 1 0 1 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
88 Motyka Dariusz 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
8 Zabawski Szymon 0 0 0 0
28 Tarłowski Mikołaj 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 4
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
4 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0