Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole U18 (JM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U18 (JM):

    Sojko Czesław

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM):

    Kotuła MArcin

  • Wynik:

    4:2 (0:2, 3:0, 1:0)

  • Data:

    21.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Polak Marcin

  • Sędzia liniowy:

    Pabisiak Dawid, Orłowski Rafał

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 17:40 EQ

Kasprzyk Dominik Yerassov Vasiliy, Palamarchuk Oleh

0:2 19:54 EQ

Yerassov Vasiliy Palamarchuk Oleh

1:2 31:30 EQ

Mazur Jakub Sułek Marcin

2:2 32:14 EQ

Nitzpon Dominik Kos Marcin

3:2 33:00 EQ

Sułek Marcin

4:2 53:20 EQ

Janecki Grzegorz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:51 Nitzpon Dominik MUKS Orlik Opole U18 (JM) 2 Atak kolanem
05:48 Kos Marcin MUKS Orlik Opole U18 (JM) 2 Opóźnianie gry
07:45 Sułek Marcin MUKS Orlik Opole U18 (JM) 2 Uderzenie kijem
09:45 Sułek Marcin MUKS Orlik Opole U18 (JM) 2 Zahaczenie
15:04 Sułek Marcin MUKS Orlik Opole U18 (JM) 2 Opóźnianie gry
28:08 Pluta Miłosz UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM) 2 Zahaczenie
37:20 Nitzpon Dominik MUKS Orlik Opole U18 (JM) 2 Uderzenie kijem

Składy

MUKS Orlik Opole U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Smolin Denis 60:00 2 0 2 0
1 Stemplewski Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nitzpon Dominik 1 0 1 4
32 Sułek Marcin 1 1 2 6
27 Hornik Marcin 0 0 0 0
88 Sikora Maksym 0 0 0 0
16 Janecki Grzegorz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Pacha Bartłomiej 0 0 0 0
23 Kos Marcin 0 1 1 2
28 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
15 Alkan Joel 0 0 0 0
77 Sikora Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Mazur Jakub 1 0 1 0
20 Śleziak Mikołaj 0 0 0 0
17 Mazur Michał 0 0 0 0
49 Bobowski Radosław 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Stehlik Mikołaj 57:02 1 0 1 0
35 Wyśnik Marcin 02:58 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Szumilas Paweł 0 0 0 0
24 Pluta Miłosz 0 0 0 2
10 Yerassov Vasiliy 1 1 2 0
12 Baran Karol 0 0 0 0
55 Palamarchuk Oleh 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Machura Adam 0 0 0 0
9 Ciepał Norbert 0 0 0 0
71 Kasprzyk Dominik 1 0 1 0
17 Kuc Mateusz 0 0 0 0
11 Pohl Karol 0 0 0 0