Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia / RTH Zryw (JM ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia / RTH Zryw (JM ŚZHL):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (JM ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (JM ŚZHL):

    Czesław Sajko

  • Wynik:

    6:1 (4:0, 0:1, 2:0)

  • Data:

    2017-11-22

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kłaczyński

  • Sędzia liniowy:

    Bartłomiej Stępień, Rafał Orłowski

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:02 EQ

Bagiński Przemysław Faska Adam, Ziółkowski Jakub

2:0 10:54 EQ

Firszt Paweł Zając Bartosz

3:0 14:34 EQ

Zając Bartosz Bąk Kamil

4:0 17:35 EQ

Bagiński Przemysław Faska Adam

4:1 35:28 EQ

Sikora Maksym Janecki Grzegorz, Śleziak Mikołaj

5:1 41:37 EQ

Firszt Paweł

6:1 43:49 EQ

Ustynov Nikita Ustynov Maksym

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:13 Mańka Arkadiusz TMH Polonia / RTH Zryw (JM ŚZHL) 2 Uderzenie kijem
02:13 Pacha Bartłomiej MUKS Orlik Opole (JM ŚZHL) 2 Uderzenie kijem
08:07 Bąk Kamil TMH Polonia / RTH Zryw (JM ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
08:07 Alkan Joel MUKS Orlik Opole (JM ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:50 Nitzpon Dominik MUKS Orlik Opole (JM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:20 Mila Kacper TMH Polonia / RTH Zryw (JM ŚZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:40 Orlik Adrian TMH Polonia / RTH Zryw (JM ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:40 Sułek Marcin MUKS Orlik Opole (JM ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

TMH Polonia / RTH Zryw (JM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kołodziej Mateusz 29:45 0 0 0 0
32 Trawiński Bartosz 30:15 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Proczek Michał 0 0 0 0
20 Faska Adam 0 2 2 0
61 Bagiński Przemysław 2 0 2 0
44 Ustynov Maksym 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Wytrykus Adam 0 0 0 0
18 Szymik Daniel 0 0 0 0
27 Wybiral Paweł 0 0 0 0
76 Firszt Paweł 2 0 2 0
19 Zając Bartosz 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Bąk Kamil 0 1 1 2
21 Mila Kacper 0 0 0 2
23 Orlik Adrian 0 0 0 2
6 Ziółkowski Jakub 0 1 1 0
24 Ustynov Nikita 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Mańka Arkadiusz 0 0 0 2

MUKS Orlik Opole (JM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Smolin Denis 60:00 6 0 6 0
1 Stemplewski Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nitzpon Dominik 0 0 0 2
32 Sułek Marcin 0 0 0 2
27 Hornik Marcin 0 0 0 0
88 Sikora Maksym 1 0 1 0
16 Janecki Grzegorz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Pacha Bartłomiej 0 0 0 2
23 Kos Marcin 0 0 0 0
28 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
15 Alkan Joel 0 0 0 2
93 Ramsz Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sikora Łukasz 0 0 0 0
13 Mazur Jakub 0 0 0 0
17 Mazur Michał 0 0 0 0
20 Śleziak Mikołaj 0 1 1 0
49 Bobowski Radosław 0 0 0 0