Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    2:4 (0:1, 2:1, 0:2)

  • Data:

    28.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:00

  • Godzina zakończenia:

    09:50

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój

  • Sędzia główny:

    Dawid Pabisiak

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Mazur, Marcin Miszek

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:31 EQ

Schramm Ingrid Schramm Ines

0:2 23:50 EQ

Kobus Alicja

1:2 26:19 EQ

Kierc Anna Cywoniuk Iga

2:2 30:27 +1

Szymura Weronika Szymik Dominika

2:3 44:31 EQ

Schramm Ingrid Żak Areta, Schramm Ines

2:4 44:43 EQ

Pospieszna Wiktoria Szymczak Roksana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:47 Rduch Zuzanna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
14:17 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
30:22 Schramm Ingrid PTH Kozice Poznań (K) 2 Rzucenie na bandę
35:16 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Atak łokciem
47:52 - PTH Kozice Poznań (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:16 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Uderzenie kijem
54:16 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Atak łokciem

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Chodak Monika 60:00 4 0 4 0
89 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Nowak Agata 0 0 0 0
21 Rostalska Karolina 0 0 0 4
24 Szymura Weronika 1 0 1 0
28 Kierc Anna 1 0 1 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Rduch Zuzanna 0 0 0 2
11 Szymik Dominika 0 1 1 0
14 Cywoniuk Iga 0 1 1 0
13 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Daniel Paulina 0 0 0 0
5 Dawidów Andżelika 0 0 0 0

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Grzybowska Helena 60:00 2 0 2 0
5 Cwityńska Wiktoria 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 2 2 0
9 Szymczak Roksana 0 1 1 4
21 Łada Monika 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 2 0 2 2
8 Konopka Monika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wojtkowiak Zofia 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 1 0 1 0
6 Kobus Alicja 1 0 1 0
16 Specjał Emilia 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Chilomer Joanna 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 1 1 0
15 Pawlak Ewa 0 0 0 0