Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica (ŻM MOZHL)

  • Trener UKH Dębica (ŻM MOZHL):

    Zbigniew Zabicki

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM MOZHL):

    Tomasz Wolanin

  • Wynik:

    0:17 (0:6, 0:4, 0:7)

  • Data:

    2018-02-03

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:45

  • Godzina zakończenia:

    10:55

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    Jerzy Gorzynik, Darek Giełbaga

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:05 EQ

Sawicki Adam Burczyk Sebastian

0:2 06:01 EQ

Klucznik Szymon

0:3 07:59 EQ

Burczyk Sebastian Sawicki Adam

0:4 11:01 EQ

Puszkarski Marcel Michałek Dawid

0:5 14:04 EQ

Puszkarski Marcel

0:6 14:34 EQ

Burczyk Sebastian Sawicki Adam

0:7 18:41 EQ

Klucznik Szymon Michałek Dawid

0:8 21:24 EQ

Czopor Maciej

0:9 23:32 EQ

Burczyk Sebastian

0:10 27:04 EQ

Sawicki Adam

0:11 32:20 EQ

Burczyk Sebastian

0:12 33:49 EQ

Czopor Maciej Izdebski Jakub

0:13 37:18 EQ

Niemczyk Kacper

0:14 38:30 EQ

Czopor Maciej Burczyk Sebastian

0:15 42:21 EQ

Tymcio Karol

0:16 43:22 EQ

Niemczyk Kacper Sawicki Adam

0:17 44:15 EQ

Czopor Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj

Składy

UKH Dębica (ŻM MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bryt Tymoteusz 21:00 22 13 9 59
2 Moździerz Aleksy 24:00 27 19 8 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Gawle Jakub 0 0 0 0
13 Krzemiński Karol 0 0 0 0
6 Pragłowski Krzysztof 0 0 0 0
12 Buszek Karol 0 0 0 0
19 Fryz Oliwia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Falarz Jakub 0 0 0 0
17 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
21 Ulak Amadeusz 0 0 0 0
15 Migała Antoni 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Sajdak Konrad 0 0 0 0
16 Bobulski Łukasz 0 0 0 0
5 Cebula Julian 0 0 0 0
11 Ćwik Mateusz 0 0 0 0
10 Bujak Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Maniak Roksana 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻM MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Futryk Jakub 15:00 2 2 0 100
1 Piegdoń Wiktor 30:00 5 5 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Niemczyk Kacper 2 0 2 0
88 Pielech Kacper 0 0 0 0
91 Słomiana Jakub 0 0 0 0
35 Samborski Leon 0 0 0 0
62 Marczak Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Puszkarski Marcel 2 0 2 0
98 Mazurkiewicz Patryk 0 0 0 0
93 Czopor Maciej 4 0 4 0
12 Klucznik Szymon 2 0 2 0
56 Michałek Dawid 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Burczyk Sebastian 4 2 6 0
67 Izdebski Jakub 0 1 1 0
21 Stabryła Szymon 0 0 0 0
17 Sawicki Adam 2 3 5 0
24 Tymcio Karol 1 0 1 0