Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Witalij Semenczenko

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Wynik:

    4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

  • Data:

    2016-11-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, -

  • Sędzia liniowy:

    Tomasz Przyborowski, Marcin Młynarski

  • Widzów:

    1100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 18:37 R

Gruszka Dariusz

2:0 34:21 R

Bryniczka Kasper Hattunen Jarkko, Gruszka Dariusz

3:0 43:16 R

Svitac Alex Kapica Daniel, Michalski Mateusz

4:0 53:59 R

Jokila Jarmo Haverinen Joni

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:49 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
11:36 Michalski Przemysław TatrySki Podhale Nowy Targ 5 Atakowanie ciałem - natarcie
11:36 Michalski Przemysław TatrySki Podhale Nowy Targ 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
19:20 Adamus Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:53 Tomasik Damian TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
37:47 Jaśkiewicz Oskar TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:19 Neupauer Bartłomiej TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:26 Michalski Mateusz TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:26 Kasperlik Martin KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
57:46 Haas Radim KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie kija przeciwnika

Składy

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jucers Marins 00:00 0 0 0 0
25 Kapica Błażej 60:00 28 28 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 2
33 Haverinen Joni 0 1 1 0
93 Jokila Jarmo 1 0 1 0
19 Zapała Krzysztof 0 0 0 0
71 Iossafov Artem 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 2
4 Syrei Aliaksandr 0 0 0 0
87 Hattunen Jarkko 0 1 1 0
13 Bryniczka Kasper 1 0 1 0
79 Gruszka Dariusz 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
76 Sulka Maciej 0 0 0 0
88 Michalski Mateusz 0 1 1 2
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 2
7 Różański Jarosław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Łabuz Sebastian 0 0 0 0
11 Kapica Kamil 0 0 0 0
69 Michalski Przemysław 0 0 0 25
16 Kapica Daniel 0 1 1 0
64 Svitac Alex 1 0 1 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 53:59 29 25 4 86
70 Łazarz Witold 06:01 3 3 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 0
17 Szewczyk Maciej 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Adamus Mateusz 0 0 0 2
91 Kysela Daniel 0 0 0 2
82 Kasperlik Martin 0 0 0 2
7 Danecek Jan 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
79 Graca Daniel 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
16 Haas Radim 0 0 0 2
5 Budzowski Artur 0 0 0 0
1.7