Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U20 Sosnowiec

  • Trener SMS PZHL U20 Sosnowiec:

    Piotr Sarnik, Grzegorz Klich

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Wynik:

    3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

  • Data:

    2016-11-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:05

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy w Sosnowcu

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Sebastian Adamoszek

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 15:25 +1

Podsiadło Łukasz Kourakh Artur, Stasiewicz Jakub

0:2 17:50 R

Trakhanov Denis Fraszko Bartosz, Minge Daniel

1:2 23:22 R

Zygmunt Paweł Filip Kamil

2:2 23:50 R

Zygmunt Paweł Filip Kamil, Rybak Maciej

2:3 27:00 R

Zhylinski Yauhen Kukushkin Siergiej, Fraszko Bartosz

2:4 46:07 R

Fraszko Bartosz Minge Daniel, Jaworski Adrian

3:4 47:31 +1

Bizacki Olaf Zieliński Mateusz, Zygmunt Paweł

3:5 49:09 R

Fraszko Bartosz Naparło Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:46 Kukushkin Siergiej KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
05:08 Kukushkin Siergiej KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Podcięcie
15:19 Śmieszek Bruno SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:05 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:05 Bizacki Olaf SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:17 Skólmowski Bartosz KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:30 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:30 Fraszko Bartosz KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:30 Krok Adam SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:18 Kourakh Artur KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:11 Kukushkin Siergiej KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Podcięcie

Składy

SMS PZHL U20 Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Lewartowski Kamil 60:00 37 32 5 86
25 Buczek Karol 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
22 Krok Adam 0 0 0 2
21 Rybak Maciej 0 1 1 0
10 Filip Kamil 0 2 2 0
15 Zygmunt Paweł 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 1 1 0
9 Bizacki Olaf 1 0 1 2
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0
24 Sroka Ivo 0 0 0 0
17 Podlipni Rafał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Jóźwiak Marcin 0 0 0 0
16 Gogoc Patryk 0 0 0 0
7 Śmieszek Bruno 0 0 0 2
6 Krzak Jakub 0 0 0 0
14 Jóźwik Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
12 Gruszczyk Konrad 0 0 0 0
18 Sołtys Jan 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 0
11 Anklewicz Maciej 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 59:11 27 24 3 88
51 Studziński Mateusz 00:49 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 1 0 1 2
11 Jaworski Adrian 0 1 1 0
10 Fraszko Bartosz 2 2 4 2
7 Kukushkin Siergiej 0 1 1 6
15 Minge Daniel 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 1 0 1 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 2
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 1 0 1 0
90 Kourakh Artur 0 1 1 2
82 Stasiewicz Jakub 0 1 1 0
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 2
77 Naparło Piotr 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
1.7