Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia Kraków (ŻM MOZHL)

  • Trener MKS Cracovia Kraków (ŻM MOZHL):

    Daniel Laszkiewicz

  • Goście:

    KTH KM Krynica (ŻM MOZHL)

  • Trener KTH KM Krynica (ŻM MOZHL):

    Chabior Adrian

  • Wynik:

    6:5 (1:2, 3:1, 2:2)

  • Data:

    2018-03-17

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    12:55

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Dominik Fus, Krzysztof Siemek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:30 EQ

Laszkiewicz Oskar Najder Maksymilian

1:1 12:32 EQ

Majerczyk Tomasz Bober Dominik, Laurosiewicz Mateusz

1:2 13:34 EQ

Ptaszek Tomasz

2:2 16:40 EQ

Ślusarek Jakub Janeczek Jakub

3:2 16:53 EQ

Laszkiewicz Oskar Pabis Paweł

3:3 21:51 EQ

Ptaszek Tomasz

4:3 28:38 EQ

Synowiec Adam Sarapultsev Yegor

5:3 31:01 EQ

Mętel Kamil

5:4 32:25 EQ

Bober Dominik

6:4 40:08 EQ

Laszkiewicz Oskar

6:5 41:40 EQ

Szlaga Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
36:08 - MKS Cracovia Kraków (ŻM MOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:12 Mętel Kamil MKS Cracovia Kraków (ŻM MOZHL) 2 Trzymanie

Składy

MKS Cracovia Kraków (ŻM MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Nowak Patryk 40:00 3 0 3 0
88 Sobesto Dominik 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Karenka Heorhi 0 0 0 0
61 Mętel Kamil 1 0 1 2
16 Parcz Jakub 0 0 0 0
47 Sarapultsev Yegor 0 1 1 0
53 Synowiec Adam 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Pabis Paweł 0 1 1 0
77 Najder Maksymilian 0 1 1 0
25 Laszkiewicz Oskar 3 0 3 0
69 Ślusarek Jakub 1 0 1 0
10 Janeczek Jakub 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Wysocki Jakub 0 0 0 0
27 Kamiński Wiktor 0 0 0 0
54 Sobolewski Jakub 0 0 0 0
11 Laska Franciszek 0 0 0 0
26 Chudziak Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Duda Kacper 0 0 0 0
95 Remus Olaf 0 0 0 0
13 Pabis Maciej 0 0 0 0
18 Hajda Igor 0 0 0 0
50 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0

KTH KM Krynica (ŻM MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Chabior Szymon 40:00 4 0 4 0
75 Gumola Szymon 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
79 Ptaszek Tomasz 2 0 2 0
5 Bober Dominik 1 1 2 0
17 Ślazyk Oliwier 0 0 0 0
33 Sobczak Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Nosal Emilia 0 0 0 0
55 Brecławski Bartosz 0 0 0 0
20 Laurosiewicz Mateusz 0 1 1 0
91 Majerczyk Tomasz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Cieraciew Jan 0 0 0 0
50 Szlaga Wiktor 1 0 1 0
8 Machał Mateusz 0 0 0 0
72 Żytkowicz Dawid 0 0 0 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Gajewski Adam 0 0 0 0