Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jason Morgan

  • Goście:

    SMS PZHL U20 Sosnowiec

  • Trener SMS PZHL U20 Sosnowiec:

    Torbjorn Johansson

  • Wynik:

    8:1 (1:0, 4:1, 3:0)

  • Data:

    2016-10-28

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    Toropol

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Pomorzewski, Patryk Puławski

  • Widzów:

    420

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 18:44 R

Paryzek Martin Kostecki Robert, Brown Jared

2:0 27:39 RK

Cichy Michael

3:0 29:31 R

Guzik Kacper Brown Jared, Paryzek Martin

4:0 31:57 R

Szczechura Alex Cichy Michael, Kostek Arkadiusz

5:0 38:59 R

Smith Bradley Brown Jared, Kostecki Robert

5:1 41:05 R

Podlipni Rafał Krężołek Patryk, Sroka Ivo

6:1 47:57 R

Bychawski Bartłomiej Szczechura Alex, Toulmin Grant

7:1 50:05 +1

Toulmin Grant Brown Jared, Smith Bradley

8:1 56:44 R

Cichy Michael Szczechura Alex, Toulmin Grant

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
27:39 Żak Michał SMS PZHL U20 Sosnowiec RK Uderzenie kijem
32:26 Gorzycki Wojciech PGE Orlik Opole 2 Atakowanie ciałem - natarcie
42:37 Szydło Sebastian PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:23 Rybak Michał SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:16 Szydło Sebastian PGE Orlik Opole 2 Uderzenie kijem

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Nobis Jarosław 60:00 29 28 1 96
31 Murray John 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kostek Arkadiusz 0 1 1 0
91 Bychawski Bartłomiej 1 0 1 0
9 Toulmin Grant 1 2 3 0
78 Cichy Michael 2 1 3 0
8 Szczechura Alex 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Paryzek Martin 1 1 2 0
27 Smith Bradley 1 1 2 0
10 Guzik Kacper 1 0 1 0
92 Kostecki Robert 0 2 2 0
11 Brown Jared 0 4 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stopiński Mateusz 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
28 Stopiński Filip 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 4
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sordon Mateusz 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 2

SMS PZHL U20 Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Lewartowski Kamil 60:00 51 43 8 84
25 Prokop Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
9 Bizacki Olaf 0 0 0 0
14 Jóźwik Patryk 0 0 0 0
10 Filip Kamil 0 0 0 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
22 Krok Adam 0 0 0 0
8 Krężołek Patryk 0 1 1 0
24 Sroka Ivo 0 1 1 0
11 Podlipni Rafał 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
16 Gogoc Patryk 0 0 0 0
21 Rybak Maciej 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 2
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Żak Michał 0 0 0 0
18 Sołtys Jan 0 0 0 0
6 Krzak Jakub 0 0 0 0
7 Śmieszek Bruno 0 0 0 0
1.7