Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    1:6 (1:2, 0:2, 0:2)

  • Data:

    04.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:30

  • Godzina zakończenia:

    22:25

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Paweł Kosidło

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Zamożniak, Marcin Młynarski

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:23 EQ

Szymura Weronika Kierc Anna

1:1 12:49 EQ

Sopata Dominika

1:2 13:19 EQ

Churas Karolina

1:3 25:56 +2

Rostalska Karolina Churas Karolina

1:4 31:35 EQ

Kierc Anna Szymura Weronika

1:5 41:08 EQ

Churas Karolina

1:6 47:09 EQ

Szymura Weronika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:32 Łabędź Katarzyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:37 - UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
23:57 Niechwiej Kinga KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:41 - KS Cracovia 1906 (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:11 Trzaskalik Justyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Uderzenie kijem
36:25 Synowiec Ewa KS Cracovia 1906 (K) 2 Trzymanie
45:08 Smach Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Uderzenie kijem
47:30 Postel Zofia UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:45 Sopata Dominika KS Cracovia 1906 (K) 5 Gra ciałem - kobiety
48:45 Sopata Dominika KS Cracovia 1906 (K) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
52:35 Baran Zuzanna KS Cracovia 1906 (K) 2 Uderzenie kijem
54:09 Synowiec Ewa KS Cracovia 1906 (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:13 Kierc Anna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:20 Smach Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Uderzenie kijem
57:02 Baran Zuzanna KS Cracovia 1906 (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 5 0 5 0
31 Habel Daria 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Niechwiej Kinga 0 0 0 2
9 Smach Karolina 0 0 0 4
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 0
10 Burzydło Joanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kapanowska Aleksandra 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 4
81 Barcik Karolina 0 0 0 0
15 Baran Karolina 0 0 0 0
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Baran Zuzanna 0 0 0 4
86 Delkowska Katarzyna 0 0 0 0
5 Hajduk Ewelina 0 0 0 0
87 Wielogórska Karolina 0 0 0 0
23 Sopata Dominika 1 0 1 25

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Lis Julia 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Chodak Monika 54:22 1 0 1 0
89 Radomska Katarzyna 05:28 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Nowak Agata 0 0 0 0
27 Rostalska Karolina 1 0 1 0
24 Szymura Weronika 2 1 3 0
1 Churas Karolina 2 1 3 0
28 Kierc Anna 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Postel Zofia 0 0 0 2
77 Trzaskalik Justyna 0 0 0 2
9 Rduch Zuzanna 0 0 0 0
11 Szymik Dominika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Miarka Aneta 0 0 0 0
5 Dawidów Andżelika 0 0 0 0
13 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Kuczaj Edyta 0 0 0 0
14 Daniel Paulina 0 0 0 0