Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

  • Data:

    28.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:20

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Marcin Zwierzychowski

  • Sędzia liniowy:

    Mariusz Zwierzychowski, Robert Werbliński

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:03 +1

Churas Karolina Szymik Dominika, Postel Zofia

0:2 30:07 EQ

Szymura Weronika Szymik Dominika

1:2 37:33 EQ

Schramm Ingrid Żak Areta

2:2 39:05 EQ

Kobus Alicja Schramm Iga

3:2 53:55 EQ

Schramm Ines

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:18 Trzaskalik Justyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Gra ciałem - kobiety
11:51 Szymik Dominika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Przeszkadzanie
17:44 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie
25:34 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Przeszkadzanie
43:39 Postel Zofia UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Grzybowska Helena 60:00 31 29 2 93
10 Roguszczak Paulina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 1 0 1 0
9 Szymczak Roksana 0 0 0 4
12 Janusz Marcelina 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 1 0 1 0
24 Żak Areta 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wojtkowiak Zofia 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
16 Specjał Emilia 0 0 0 0
2 Schramm Iga 0 1 1 0
6 Kobus Alicja 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
21 Łada Monika 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Cwityńska Wiktoria 0 0 0 0
15 Pawlak Ewa 0 0 0 0
55 Chilomer Joanna 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Chodak Monika 60:00 36 33 3 91
89 Radomska Katarzyna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
1 Nowak Agata 0 0 0 0
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
24 Szymura Weronika 1 0 1 0
28 Churas Karolina 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Postel Zofia 0 1 1 2
77 Trzaskalik Justyna 0 0 0 2
9 Rduch Zuzanna 0 0 0 0
11 Szymik Dominika 0 2 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Miarka Aneta 0 0 0 0
5 Dawidów Andżelika 0 0 0 0
13 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Kuczaj Edyta 0 0 0 0