Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    1:4 (1:0, 0:0, 0:4)

  • Data:

    2017-09-23

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Paweł Kosidło, Marcin Młynarski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:51 EQ

Niechwiej Kinga

1:1 45:29 EQ

Schramm Ines

1:2 50:54 +2

Schramm Iga

1:3 53:49 +2

Schramm Ingrid

1:4 54:15 +1

Kobus Alicja Schramm Iga

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:28 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Przeszkadzanie
07:55 Schramm Iga PTH Kozice Poznań (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:38 Wielogórska Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Gra ciałem - kobiety
21:38 Łabędź Katarzyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Przeszkadzanie
21:38 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:22 - PTH Kozice Poznań (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:59 Kobylańska Agnieszka KS Cracovia 1906 (K) 2 Zahaczenie
49:14 - KS Cracovia 1906 (K) 2 Opóźnianie gry
50:02 Synowiec Ewa KS Cracovia 1906 (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:59 Niechwiej Kinga KS Cracovia 1906 (K) 2 Gra ciałem - kobiety
53:25 Bukała Joanna KS Cracovia 1906 (K) 2 Uderzenie kijem

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 4 0 4 0
67 Habel Daria 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Niechwiej Kinga 1 0 1 2
9 Smach Karolina 0 0 0 0
10 Burzydło Joanna 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 2
12 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Mroczka Magdalena 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 2
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 2
97 Wielogórska Karolina 0 0 0 2
15 Baran Karolina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Barcik Karolina 0 0 0 0

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Grzybowska Helena 60:00 1 0 1 0
55 Chilomer Joanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 1 0 1 0
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
8 Konopka Monika 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 1 0 1 0
47 Kubiak Wiktoria 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wojtkowiak Zofia 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 4
16 Specjał Emilia 0 0 0 0
2 Schramm Iga 1 1 2 2
6 Kobus Alicja 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Żak Areta 0 0 0 0
10 Springer Marlena 0 0 0 0