Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL):

    Michał Radwański

  • Goście:

    MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL)

  • Trener MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL):

    Marcin Cieślak

  • Wynik:

    1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

  • Data:

    2017-10-14

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:15

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    Tomasz Dutkiewicz

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Darosz, Hubert Paszkiewicz

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:51 EQ

Sienkiewicz Filip Dulęba Marcin, Niemczyk Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:59 Sienkiewicz Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Zahaczenie
10:15 Nakielski Przemysław MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL) 2 Uderzenie kijem
27:48 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Zahaczenie
29:37 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Przeszkadzanie
35:59 Kazek Robert MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL) 2 Przeszkadzanie
36:43 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Przeszkadzanie
47:46 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Trzymanie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Buczek Dominik 20:00 0 0 0 0
1 Wiszyński Filip 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Niemczyk Patryk 0 1 1 6
83 Orzechowski Radosław 0 0 0 0
28 Sienkiewicz Filip 1 0 1 2
88 Dulęba Marcin 0 1 1 2
47 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Ostafiński Gabriel 0 0 0 0
8 Koczera Mateusz 0 0 0 0
20 Sanocz Maksymilian 0 0 0 0
25 Mazur Jan 0 0 0 0
22 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Rabiarz Olaf 0 0 0 0
12 Misztak Szymon 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 0 0 0 0
55 Pisula Paweł 0 0 0 0
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0

MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Mytko Danylo 40:00 1 0 1 0
1 Pękała Nikodem 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Zych Wiktor 0 0 0 0
5 Kazek Robert 0 0 0 2
7 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0
8 Nakielski Przemysław 0 0 0 2
6 Jaracz Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Shvetsov Yurii 0 0 0 0
18 Wilk Jakub 0 0 0 0
19 Surma Olaf 0 0 0 0
11 Ben-Khalfa Wahid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Hopp Mikołaj 0 0 0 0
15 Nosal Małgorzata 0 0 0 0
12 Wróbel Marlon 0 0 0 0
14 Bieniek Benedykt 0 0 0 0
3 Skrzek Wiktor 0 0 0 0