Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ):

    Ireneusz Jarosz

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

  • Data:

    15.09.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:20

  • Godzina zakończenia:

    22:20

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski, Szymon Urbańczyk

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:37 EQ

Daniliszyn Kamil Filipowicz Mateusz

2:0 06:48 EQ

Tarłowski Mikołaj Noworyta Aleksander

3:0 31:52 EQ

Guzik Arkadiusz Tarłowski Mikołaj, Noworyta Aleksander

4:0 35:16 EQ

Guzik Arkadiusz Tarłowski Mikołaj

4:1 39:46 -1

Sienkiewicz Filip Kopiec Krystian

5:1 56:49 EQ

Klekot Jan Daniliszyn Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:08 Guzik Arkadiusz UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:15 Sanocz Maksymilian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Rzucenie na bandę
42:59 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
46:10 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:52 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
42 Płonka Filip 40:00 0 0 0 0
16 Klaja Szymon 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Klekot Jan 1 0 1 0
19 Lichota Dominik 0 0 0 0
4 Guzik Arkadiusz 2 0 2 2
14 Daniliszyn Kamil 1 1 2 0
21 Filipowicz Mateusz 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kot Piotr 0 0 0 0
20 Dworzak Filip 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 0 2 2 2
7 Tarłowski Mikołaj 1 2 3 0
12 Zabawski Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kurandy Jakub 0 0 0 2
3 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
22 Wawrzyk Ada 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Buczek Dominik 20:00 1 0 1 0
31 Wiszyński Filip 40:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Niemczyk Patryk 0 0 0 0
83 Orzechowski Radosław 0 0 0 0
28 Sienkiewicz Filip 1 0 1 0
88 Dulęba Marcin 0 0 0 0
34 Kopiec Krystian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Ostafiński Gabriel 0 0 0 0
30 Koczera Mateusz 0 0 0 0
94 Sanocz Maksymilian 0 0 0 2
25 Mazur Jan 0 0 0 0
22 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Rabiarz Olaf 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 0 0 0 0
55 Pisula Paweł 0 0 0 0
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0