Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ MOZHL)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ MOZHL):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    9:1 (2:0, 6:0, 1:1)

  • Data:

    2017-09-30

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:15

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Janusz Węgrzyniak, Kamil Bryniarski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:48 EQ

Sokół Jan Jarczyk Krzysztof

2:0 16:21 EQ

Michalski Jakub Plewa Błażej

3:0 23:49 EQ

Jarczyk Krzysztof Michalski Jakub

4:0 29:49 EQ

Worwa Kacper

5:0 30:08 EQ

Hanusiak Remigiusz

6:0 30:40 EQ

Hanusiak Remigiusz Olejarz Sebastian, Remiasz Filip

7:0 32:49 EQ

Malasiński Kacper Siuty Szymon

8:0 36:24 EQ

Olejarz Sebastian Hanusiak Remigiusz

9:0 43:44 EQ

Kapica Tobiasz

9:1 58:50 EQ

Dulęba Marcin Sanocz Maksymilian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:23 Orzechowski Radosław UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:51 Pisula Paweł UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Słowakiewicz Tadeusz 29:23 0 0 0 0
25 Polak Oskar 30:37 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Wikar Krystian 0 0 0 0
17 Siuty Szymon 0 1 1 0
76 Maciaszek Maciej 0 0 0 0
11 Kapica Tobiasz 1 0 1 0
10 Plewa Błażej 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Remiasz Filip 0 1 1 0
97 Worwa Kacper 1 0 1 0
7 Hanusiak Remigiusz 2 1 3 0
15 Malasiński Kacper 1 0 1 0
27 Olejarz Sebastian 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szlembarski Dominik 0 0 0 0
23 Nykaza Daniel 0 0 0 0
79 Jarczyk Krzysztof 1 1 2 0
19 Michalski Jakub 1 1 2 0
40 Sokół Jan 1 0 1 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Buczek Dominik 00:00 8 0 8 0
31 Wiszyński Filip 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Niemczyk Patryk 0 0 0 0
83 Orzechowski Radosław 0 0 0 2
28 Sienkiewicz Filip 0 0 0 0
88 Dulęba Marcin 1 0 1 0
23 Koczera Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Sanocz Maksymilian 0 1 1 0
22 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0
65 Rabiarz Olaf 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 0 0 0 0
55 Pisula Paweł 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0