Statystyki PZHL

8:7 k.

(2:3, 3:4, 2:0, 0:0, 1:0k)

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (CLJ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (CLJ):

    Witold Magiera

  • Goście:

    SMS Sokoły Toruń (CLJ)

  • Trener SMS Sokoły Toruń (CLJ):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    8:7 k. (2:3, 3:4, 2:0, 0:0, 1:0k)

  • Data:

    24.09.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:20

  • Godzina zakończenia:

    12:40

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Paweł Kobielusz, -

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Michał Majkut

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:27 EQ

Jędrzejewski Kacper

0:2 06:27 -1

Prokurat Jakub Łapczyński Jan

1:2 10:52 EQ

Flasz Szymon

1:3 12:05 EQ

Bąk Oskar Jędrzejewski Kacper

2:3 15:20 EQ

Prusak Adrian

3:3 22:43 EQ

Flasz Szymon Prusak Adrian, Sołtys Piotr

3:4 27:06 +1

Prokurat Jakub Łapczyński Jan

3:5 27:56 EQ

Drąg Daniel Prokurat Jakub, Jędrzejewski Kacper

3:6 32:14 EQ

Prokurat Jakub Lewy Tymoteusz

4:6 35:29 EQ

Szymeczko Przemysław Sołtys Piotr

4:7 37:05 EQ

Prokurat Jakub Drąg Daniel

5:7 39:59 EQ

Prusak Adrian Krynicki Dawid

6:7 47:59 +1

Flasz Szymon

7:7 58:22 EQ

Magiera Michał Wojtarowicz Szymon

8:7 65:00 PS

Prusak Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:33 Bajwenko Oskar SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Rzucenie na bandę
04:32 Szypliński Jakub SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Rzucenie na bandę
07:51 Bąk Oskar SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zahaczenie
08:17 Wątor Kamil UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
10:32 Wojtarowicz Szymon UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Uderzenie kijem
10:32 Lewy Jeremi SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Uderzenie kijem
14:00 Rabęda Kacper UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
14:00 Lewy Jeremi SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:34 Lewy Jeremi SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zahaczenie
21:23 Jęczała Kamil UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:23 Lewy Jeremi SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Trzymanie kija przeciwnika
25:34 Rabęda Kacper UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:56 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Uderzenie kijem
25:56 Bajwenko Oskar SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:39 Jęczała Kamil UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:39 Bajwenko Oskar SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atak łokciem
36:09 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Przeszkadzanie
36:09 Lewy Jeremi SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zahaczenie
37:13 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Rzucenie na bandę
42:44 Lewy Tymoteusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Przeszkadzanie
46:32 Popielski Mateusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zahaczenie
59:08 Lewy Tymoteusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 5 Atak kolanem
59:08 Lewy Tymoteusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:55 Flasz Szymon UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:55 Flasz Szymon UKH Unia Oświęcim (CLJ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
63:37 Lewy Jeremi SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tarnowski Marcin 65:00 32 25 7 78
2 Jarnot Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 1 1 2
44 Sołtys Piotr 0 2 2 0
14 Prusak Adrian 2 1 3 4
10 Flasz Szymon 3 0 3 12
29 Szymeczko Przemysław 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
69 Rudek Dominik 0 0 0 0
8 Magiera Michał 1 0 1 2
15 Wątor Kamil 0 0 0 2
19 Krynicki Dawid 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Jęczała Kamil 0 0 0 4
77 Rabęda Kacper 0 0 0 4

SMS Sokoły Toruń (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 65:00 25 18 7 72
30 Wencel Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 6
17 Szypliński Jakub 0 0 0 2
16 Popielski Mateusz 0 0 0 2
13 Prokurat Jakub 4 1 5 0
9 Drąg Daniel 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Łapczyński Jan 0 2 2 0
11 Bąk Oskar 1 0 1 2
74 Rafiński Jakub 0 0 0 0
20 Lewy Tymoteusz 0 1 1 27
81 Lewy Jeremi 0 0 0 12

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Kula Patryk 0 0 0 0
73 Arbart Arkadiusz 0 0 0 0
14 Brzozowski Kacper 0 0 0 0
71 Sadowski Michał 0 0 0 0
19 Jędrzejewski Kacper 1 2 3 0
1.24