Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Peter Ekroth

  • Wynik:

    4:2 (3:0, 1:0, 0:2)

  • Data:

    2016-09-13

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:09

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Młynarski, Mariusz Smura

  • Widzów:

    600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:07 +1

Tabacek Peter Kasperlik Martin, Graca Daniel

2:0 13:40 EQ

Piotrowicz Damian Tabacek Peter

3:0 17:16 EQ

Haas Radim Tabacek Peter, Kasperlik Martin

4:0 31:37 +1

Tabacek Peter Kasperlik Martin

4:1 51:52 +1

Wachowski Sebastian Rompkowski Maciej, Marzec Szymon

4:2 59:32 EQ

Lehmann Oskar Wachowski Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:05 Strużyk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
09:08 Bułanowski Łukasz KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:08 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:08 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
09:08 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
11:32 Piotrowicz Damian KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
22:56 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Atak kolanem
27:05 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:05 Paszek Kamil KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
30:06 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:04 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
47:10 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
50:31 Bułanowski Łukasz KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
57:00 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
59:23 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 4 Zbyteczna ostrość w grze
59:23 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:23 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 4 Zbyteczna ostrość w grze
59:23 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 26 24 2 92
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
7 Danecek Jan 0 0 0 0
17 Szewczyk Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bułanowski Łukasz 0 0 0 4
91 Kysela Daniel 0 0 0 0
82 Kasperlik Martin 0 3 3 0
16 Haas Radim 1 0 1 0
55 Tabacek Peter 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 18
79 Graca Daniel 0 1 1 0
12 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 2
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
5 Budzowski Artur 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 59:34 30 26 4 86
22 Szczerba Nikifor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 1 1 2 0
3 Lehmann Oskar 1 0 1 4
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 2
88 Nasca Phillip 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
14 Josepher Zachary 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
95 Kastel-Dahl Adrian 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 4
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 1 1 14
71 Marzec Szymon 0 1 1 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
12 Ziółkowski Tomasz 0 0 0 0
81 Sochacki Michał 0 0 0 0
1.8