Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL):

    TOMASZ WOLANIN

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL):

    WŁODZIMIERZ URBAŃCZYK

  • Wynik:

    4:1 (3:1, 0:0, 1:0)

  • Data:

    2017-09-23

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:50

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    HUBERT PASZKIEWICZ, DANIEL DAROSZ

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:37 EQ

Karnas Marcel Błaszczak Szymon

2:0 03:51 EQ

Górniak Karol Szarzyński Hubert

3:0 08:19 EQ

Karnas Marcel

3:1 18:01 -1

Smrek Emil

4:1 52:32 EQ

Karnas Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:35 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Rzucenie na bandę
24:39 Smrek Emil UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Trzymanie
38:58 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
58:41 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Rzucenie na bandę

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Źrebiec Franciszek 40:00 1 0 1 0
30 Sławik Jakub 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Starościak Michał 0 0 0 0
2 Szarzyński Hubert 0 1 1 0
9 Lisowski Krystian 0 0 0 0
26 Górniak Karol 1 0 1 0
94 Stabryła Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
77 Błaszczak Szymon 0 1 1 0
55 Łańko Oliwier 0 0 0 0
38 Tymcio Oskar 0 0 0 0
88 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Bąk Jakub 0 0 0 0
25 Karnas Marcel 3 0 3 0
53 Sudyka Jakub 0 0 0 0
16 Ślusarz Julian 0 0 0 0
34 Lemko Eryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Śnieżek Jan 0 0 0 0
83 Sobota Leon 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Gąsior Adrian 20:00 3 0 3 0
31 Mąsior Adam 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
23 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
18 Bibrzycki Michał 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 2
88 Michalak Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 2
69 Smrek Emil 1 0 1 2
28 Wilk Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Langner Aleksandra 0 0 0 0
6 Klaja Kacper 0 0 0 0
33 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Buczak Krzysztof 0 0 0 0
55 Olejnik Mateusz 0 0 0 0