Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM):

    Siergiej Smolenko

  • Goście:

    ŁKH Łódź U12 (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź U12 (ŻM):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    4:6 (0:1, 2:2, 2:3)

  • Data:

    23.09.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:45

  • Godzina zakończenia:

    11:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Jakub Nadolny, Marek Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    55

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:02 EQ

Kowalczyk Oliwier Predel Antoni

1:1 16:34 EQ

Gorzela Patryk

2:1 17:56 EQ

Domowicz Rajmund

2:2 21:23 EQ

Cieślak Dominik

2:3 29:53 +1

Kowalczyk Oliwier Sobczak Igor

2:4 30:37 EQ

Cieślak Dominik Świderski Wojciech

3:4 34:10 EQ

Szymański Brunon

3:5 37:32 EQ

Cieślak Dominik

4:5 39:35 EQ

Cybulski Michał

4:6 42:07 EQ

Cieślak Dominik Predel Antoni

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:45 - ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:30 Sobczak Igor ŁKH Łódź U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
28:44 Cybulski Michał PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
39:55 Cybulski Michał PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Kozelan Antoni 22:32 3 0 3 0
66 Schramm Irmina 22:28 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Gorzela Patryk 1 0 1 0
10 Nadolny Maciej 0 0 0 0
12 Domowicz Rajmund 1 0 1 0
61 Cybulski Michał 1 0 1 4
6 Krzyżanowski Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Gulczyński Igor 0 0 0 0
7 Wojtkowiak Wincenty 0 0 0 0
13 Świątek Weronika 0 0 0 0
96 Szymański Brunon 1 0 1 0
92 Szymański Borys 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Fiałkowski Mateusz 0 0 0 0
72 Cybulska Agata 0 0 0 0
95 Roguszczak Tymoteusz 0 0 0 0
2 Zloch Oskar 0 0 0 0
88 Czyżow Borys 0 0 0 0

ŁKH Łódź U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 30:00 2 0 2 0
11 Skiba Szymon 15:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Olsiewicz Mateusz 0 0 0 0
7 Pavliv David 0 0 0 0
23 Kowalczyk Oliwier 2 0 2 0
13 Rajnert Antoni 0 0 0 0
24 Myszka Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Predel Antoni 0 2 2 0
99 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0
1 Walkowiak Paweł 0 0 0 0
21 Sobczak Igor 0 1 1 2
31 Stępień II Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Świderski Wojciech 0 1 1 0
40 Wytykowski Dominik 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
14 Kudliński Artur 0 0 0 0
91 Cieślak Dominik 4 0 4 0