Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa I (ŻM KPOZHL)

  • Trener AH Legia Warszawa I (ŻM KPOZHL):

    Michał Porębski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL):

    Zenon Obłoński

  • Wynik:

    11:0 (4:0, 3:0, 4:0)

  • Data:

    2017-09-09

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    14:45

  • Lodowisko:

    COS Lodowisko Hala Torwar II Warszawa

  • Sędzia główny:

    Łukasz Sibiński, Jeremi Demiańczuk

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    75

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:55 EQ

Jurek Jiyan

2:0 02:50 EQ

Domalewski Kajetan Prokurat Jeremi

3:0 09:34 EQ

Domalewski Kajetan

4:0 12:17 EQ

Jurek Jiyan Trębacz Mikołaj

5:0 17:56 EQ

Domalewski Kajetan Prokurat Jeremi

6:0 20:42 EQ

Srokosz Tymon

7:0 26:10 EQ

Staniszkis Witold Zdziechowski Szymon

8:0 31:03 EQ

Wróblewski Kacper

9:0 34:18 EQ

Wróblewski Kacper Jurek Jiyan

10:0 36:40 EQ

Rocki Kasper Staniszkis Witold

11:0 39:20 EQ

Jurek Jiyan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:03 Kern Fabian AH Legia Warszawa I (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:44 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Atak kolanem

Składy

AH Legia Warszawa I (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Cegliński Juliusz 25:23 0 0 0 0
21 Stojek Szymon 19:37 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Srokosz Tymon 1 0 1 0
13 Łapa Jan 0 0 0 0
11 Trębacz Mikołaj 0 1 1 0
7 Jurek Jiyan 3 1 4 0
5 Wróblewski Kacper 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Kern Fabian 0 0 0 2
12 Chojecki Jan 0 0 0 0
14 Zdziechowski Szymon 0 1 1 0
16 Rocki Kasper 1 0 1 0
2 Staniszkis Witold 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Liese Mateusz 0 0 0 0
4 Radzimirski Jan 0 0 0 0
8 Prokurat Jeremi 0 2 2 0
10 Domalewski Kajetan 3 0 3 0
19 Bakker Thijs 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Fruczek Radosław 45:00 11 0 11 0
15 Karol Dawid 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Tuszkowski Maciej 0 0 0 2
8 Banaczyk Marek 0 0 0 0
21 Zaborowski Paweł 0 0 0 0
5 Bagiński Patryk 0 0 0 0
6 Pezowicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
3 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
9 Dawid Borys 0 0 0 0
10 Gulczyński Jan 0 0 0 0
4 Juchniewicz Jacek 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Misztal Damian 0 0 0 0
24 Laskowski Mateusz 0 0 0 0
19 Wawrzeniak Radosław 0 0 0 0
7 Łoś Jan 0 0 0 0
23 Szymański Antoni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sochacki Maciej 0 0 0 0
18 Kunze Ksawery 0 0 0 0
17 Krajewski Adam 0 0 0 0
16 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
11 Salewski Maksymilian 0 0 0 0