Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Robert Błażowski

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Wynik:

    0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

  • Data:

    2016-10-25

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Lodowisko:

    Olivia

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 44:02 +1

Lidtke Miłosz Dołęga Jarosław, Fraszko Bartosz

0:2 58:58 EN

Minge Daniel Kukushkin Siergiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:08 Kukushkin Siergiej KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Opóźnianie gry
36:01 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
42:39 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:42 Kukushkin Siergiej KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Uderzenie kijem
55:54 Nasca Phillip MH Automatyka Gdańsk 4 Zbyteczna ostrość w grze
55:54 Trakhanov Denis KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 4 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 59:04 29 28 1 96
22 Szczerba Nikifor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 0 0 0
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
27 Skutchan Adam 0 0 0 2
12 Ziółkowski Tomasz 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 0 0 0 4
95 Kastel-Dahl Adrian 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
81 Sochacki Michał 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 31 31 0 100
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 0 0 4
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
7 Kukushkin Siergiej 0 1 1 4
15 Minge Daniel 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 1 0 1 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 1 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
90 Kourakh Artur 0 0 0 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
1.8