Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

  • Trener AH Legia Warszawa U14 (ŻS):

    Skopiński Jerzy

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS):

    Maćkowiak Mariusz

  • Wynik:

    27:0 (4:0, 14:0, 9:0)

  • Data:

    25.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

  • Lodowisko:

    COS Lodowisko Hala Torwar II Warszawa

  • Sędzia główny:

    Kajetan Millati, Łukasz Sibiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:27 EQ

Gauvin Francis Chmielewski Stanisław

2:0 14:10 EQ

Chmielewski Stanisław Skopiński Piotr, Labiński Jerzy

3:0 15:03 EQ

Woźniak II Maciej

4:0 15:56 EQ

Kawala Mikołaj Rutkowski Jakub

5:0 20:32 EQ

Gauvin Francis Chmielewski Stanisław, Rudnicki Aleksander

6:0 20:41 EQ

Chmielewski Stanisław Gauvin Francis

7:0 21:18 EQ

Jarmoliński Jędrzej Szymanik Mikołaj

8:0 23:30 EQ

Pawela Julian

9:0 26:16 EQ

Rudnicki Aleksander Labiński Jerzy

10:0 27:04 EQ

Lewandowski Wiktor Jarmoliński Jędrzej

11:0 28:04 EQ

Kawala Mikołaj

12:0 28:20 EQ

Skopiński Piotr Labiński Jerzy

13:0 31:17 EQ

Sikorski Ignacy

14:0 31:44 EQ

Rudnicki Aleksander Chmielewski Stanisław, Labiński Jerzy

15:0 34:32 EQ

Zacharewicz Leon Hooymeyer Aleksander

16:0 37:51 EQ

Chmielewski Stanisław Labiński Jerzy

17:0 39:38 EQ

Szymanik Mikołaj Hooymeyer Aleksander

18:0 39:39 EQ

Woźniak II Maciej

19:0 44:14 EQ

Gauvin Francis Chmielewski Stanisław, Rudnicki Aleksander

20:0 49:47 EQ

Rudnicki Aleksander

21:0 50:17 EQ

Zacharewicz Leon

22:0 54:15 +1

Rudnicki Aleksander Labiński Jerzy

23:0 55:25 EQ

Zacharewicz Leon

24:0 55:51 EQ

Szeliga Stanisław

25:0 57:32 EQ

Labiński Jerzy

26:0 58:44 EQ

Gajda Tymon Woźniak II Maciej

27:0 59:58 +1

Labiński Jerzy Chmielewski Stanisław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:46 Lewandowski Wiktor AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Trzymanie
11:30 Rogaczewski Filip UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:35 Seńko Bartosz UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:33 Rudnicki Aleksander AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:33 Kęska Nikodem UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
42:11 Kęska Nikodem UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:50 Brzezińska Maja UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Atak łokciem
53:12 Kęska Nikodem UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:12 Puchowska Antonina UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:12 Kawala Mikołaj AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:35 Kęska Nikodem UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Atak kolanem

Składy

AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
44 Cegliński Jan 00:00 0 0 0 0
71 Gauvin Antoni 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Skopiński Piotr 1 1 2 0
33 Labiński Jerzy 2 6 8 0
47 Rudnicki Aleksander 4 2 6 2
28 Gauvin Francis 3 1 4 0
25 Chmielewski Stanisław 3 5 8 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Hooymeyer Aleksander 0 2 2 0
46 Lewandowski Wiktor 1 0 1 2
31 Zacharewicz Leon 3 0 3 0
32 Szymanik Mikołaj 1 1 2 0
34 Jarmoliński Jędrzej 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Gajda Tymon 1 0 1 0
23 Nowak-Far Artur 0 0 0 0
43 Szeliga Stanisław 1 0 1 0
24 Pawela Julian 1 0 1 0
27 Woźniak II Maciej 2 1 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Rutkowski Jakub 0 1 1 0
45 Boguta Cezary 0 0 0 0
41 Sikorski Ignacy 1 0 1 0
21 Kawala Mikołaj 2 0 2 2
22 Chojnacki Patryk 0 0 0 0

UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Ratajczyk Nadia 00:00 0 0 0 0
20 Rutkowski Lucian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Osmołowski Wiktor 0 0 0 0
7 Seńko Bartosz 0 0 0 2
23 Cybulski II Marcin 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 2
9 Mozołowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Piór Łukasz 0 0 0 0
8 Rogaczewski Filip 0 0 0 2
3 Chrostowski Michał 0 0 0 0
15 Wocial Kacper 0 0 0 0
95 Puchowska Antonina 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
66 Kęska Nikodem 0 0 0 8
11 Dorobek Kacper 0 0 0 0
14 Sadzyński Igor 0 0 0 0
10 Wasiłyszyn Alex 0 0 0 0