Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź U14 (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź U14 (ŻS):

    David Kana

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS):

    Łukasz Podsiadło

  • Wynik:

    2:12 (1:6, 1:3, 0:3)

  • Data:

    01.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

  • Lodowisko:

    Lodowisko Retkinia MOSiR Łódź

  • Sędzia główny:

    Tadeusz Raczyński, Piotr Zdunek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:15 EQ

Węgrzynowski Daniel Paradowski Kacper

1:1 05:15 EQ

Kowalski Adam Wiwatowski Michał, Ziarkowski Kacper

1:2 06:33 +1

Ziarkowski Kacper Schafer Eryk

1:3 08:49 -1

Napiórkowski Patryk Błotnicki Mateusz

1:4 09:04 -1

Schafer Eryk Wiwatowski Michał

1:5 10:35 +1

Ziarkowski Kacper Wiwatowski Michał

1:6 16:55 +1

Wiwatowski Michał Schafer Eryk, Kowalski Adam

2:6 22:09 +1

Cieślak Dominik Zaleta Igor

2:7 32:09 EQ

Czerepiński Marceli

2:8 36:42 EQ

Plaskiewicz Tymon Ziarkowski Kacper, Wiwatowski Michał

2:9 36:55 EQ

Plaskiewicz Tymon Ziarkowski Kacper, Wiwatowski Michał

2:10 40:20 +1

Plaskiewicz Tymon Schafer Eryk, Ziarkowski Kacper

2:11 41:13 EQ

Napiórkowski Patryk Gołębiewski Michał

2:12 41:23 EQ

Schafer Eryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:24 Lisowski Wojciech ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
02:24 Koszałka Dominik MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
06:16 Sut Jan ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
07:53 Gołębiewski Michał MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Atak łokciem
09:42 Sut Jan ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Trzymanie
13:54 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:10 Paradowski Kacper ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Podcięcie
21:57 Koszałka Dominik MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
22:09 Napiórkowski Patryk MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:34 Lisowski Wojciech ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Podcięcie
27:44 Rochl Kacper MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
29:49 Napiórkowski Patryk MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:46 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
37:04 Napiórkowski Patryk MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
37:04 Czerepiński Marceli MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
37:04 Czerepiński Marceli MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
38:29 Cieślak Dominik ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Wysoki kij
42:36 Łuczak Miłosz ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Podcięcie
42:55 Koszałka Dominik MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
45:59 Lisowski Wojciech ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
47:28 Wiwatowski Michał MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
47:34 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:23 - MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:52 Wiwatowski Michał MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Atak kolanem
51:12 Koszałka Dominik MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:03 Błotnicki Mateusz MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:25 Gołębiewski Michał MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Opóźnianie gry

Składy

ŁKH Łódź U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Klysh Danylo 40:00 24 15 9 62
2 Walkowiak Paweł 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Lisowski Wojciech 0 0 0 6
4 Marciniak Patryk 0 0 0 0
9 Paradowski Kacper 0 1 1 2
34 Marciniak Wojciech 0 0 0 0
36 Borowski Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Zaleta Igor 0 1 1 0
68 Węgrzynowski Daniel 1 0 1 0
67 Sut Jan 0 0 0 4
69 Łuczak Miłosz 0 0 0 2
18 Górski Tymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Kwaśniewski Hubert 0 0 0 0
12 Predel Antoni 0 0 0 0
91 Cieślak Dominik 1 0 1 2

MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Łoś Michał 31:11 0 0 0 0
45 Woźniewski Jakub 29:49 8 6 2 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kowalski Adam 1 1 2 0
17 Schafer Eryk 2 3 5 6
26 Plaskiewicz Tymon 3 0 3 0
87 Wiwatowski Michał 1 5 6 4
99 Ziarkowski Kacper 2 4 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Szotkiewicz Emil 0 0 0 0
32 Błotnicki Mateusz 0 1 1 2
22 Koszałka Dominik 0 0 0 8
88 Napiórkowski Patryk 2 0 2 6
9 Czerepiński Marceli 1 0 1 20

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Rochl Kacper 0 0 0 2
27 Gołębiewski Michał 0 1 1 4
10 Tomczyk Adam 0 0 0 0
76 Batorski Stanisław 0 0 0 0
68 Pokrant Jakub 0 0 0 0