Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL):

    Jurij Czuch

  • Goście:

    ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL)

  • Trener ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    5:2 (2:1, 0:0, 3:1)

  • Data:

    2018-02-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    10:48

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Tomasz Bartoszewski

  • Sędzia liniowy:

    Igor Dzięciołowski, Sebastian Machel

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:10 EQ

Nawrocki Michał Golik Mateusz

2:0 14:18 EQ

Wenker Jakub Walczak Jan, Maćkowski Szymon

2:1 17:35 +1

Olszewski Patryk Kowalski Bartosz

2:2 47:28 EQ

Baisarovych Volodymyr

3:2 51:26 EQ

Maćkowski Szymon Suski Bartosz

4:2 55:41 EQ

Wenker Jakub Nawrocki Michał

5:2 59:44 EQ

Wenker Jakub Kańczewski Konrad

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:20 Wólczyński Szymon MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:53 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Lisewski Maksymilian 30:31 1 0 1 0
45 Grabara II Bartosz 29:29 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 0 1 1 0
88 Kołybski Mikołaj 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 3 0 3 2
18 Nawrocki Michał 1 1 2 0
22 Walczak Jan 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
99 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 0 0 0 0
87 Suski Bartosz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Schafer Eryk 0 0 0 0
21 Podborny Grzegorz 0 0 0 0
3 Wólczyński Szymon 0 0 0 2
9 Maćkowski Szymon 1 1 2 0
42 Golik Mateusz 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kowalski Konrad 0 0 0 0

ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 40:00 2 0 2 0
30 Jaroń Kacper 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Drustinac Adrian 0 0 0 0
89 Łąpieś Aleksander 0 0 0 0
38 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0
13 Kowalski Bartosz 0 1 1 0
7 Olszewski Patryk 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Jonas Dominik 0 0 0 0
67 Dybizbański Filip 0 0 0 0
86 Błażko Aleksander 0 0 0 0
80 Baisarovych Volodymyr 1 0 1 0
99 Matiashchuk Oleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Wota Wojciech 0 0 0 0
52 Matuszewski Antoni 0 0 0 0