Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    4:5 d. (0:2, 0:1, 4:1, 0:1d)

  • Data:

    2017-11-19

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    13:10

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, X

  • Sędzia liniowy:

    Rafał Orłowski, Sajmon Grelich

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:08 EQ

Bigos Marta Kasprzycka Katarzyna

0:2 15:55 EQ

Korkuz Dominika Onyshchenko Tetiana

0:3 22:15 EQ

Bigos Marta

1:3 43:46 EQ

Sosnowska Nicole Górska Aleksandra

2:3 47:44 EQ

Łaskawska Sylwia Marczyk Dominika

3:3 57:21 +1

Łaskawska Sylwia Michałek Aneta, Dziedzioch Agnieszka

3:4 58:45 EQ

Onyshchenko Tetiana Bigos Marta

4:4 59:47 +2

Łaskawska Sylwia Marczyk Dominika, Frąckowiak Katarzyna

4:5 62:55 EQ

Bigos Marta Korkuz Dominika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:28 Dziedzioch Agnieszka SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
10:25 Dziedzioch Agnieszka SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
18:07 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
23:03 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
23:30 Musioł Klaudia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Trzymanie
25:58 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:35 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
48:11 Sosnowska Nicole SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:41 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:29 Bigos Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:22 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Rzucanie kija lub innych przedmiotów
59:22 Bigos Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Burda–Krokosz Małgorzata 61:55 5 0 5 0
18 Harańczyk Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Sztyper Paulina 0 0 0 0
29 Musioł Klaudia 0 0 0 2
71 Łaskawska Sylwia 3 0 3 0
25 Frąckowiak Katarzyna 0 1 1 0
33 Dziedzioch Agnieszka 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 2 2 2
17 Sosnowska Nicole 1 0 1 2
87 Kopciara Alicja 0 0 0 0
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
95 Górska Aleksandra 0 1 1 0
44 Frankowska Laura 0 0 0 0
16 Michałek Aneta 0 1 1 0
69 Nadzimek Agnieszka 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 62:55 4 0 4 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 0 0 4
98 Tokarska Renata 0 0 0 4
81 Bigos Marta 3 1 4 4
15 Kasprzycka Katarzyna 0 1 1 0
44 Błaszak Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 1 2 2
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
37 Siejka Alicja 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 1 2 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0